menu
צור קשר עדויות מאמרים פרסום חדשות אודות דף הבית


דף הבית >>כתבות אחרונות >> העדות של רונה על דלקות בדרכי השתן

22.10.2014 העדות של רונה על דלקות בדרכי השתן
לפני קצת יותר משנה הכרתי את בית טבע בריאות 10 בהרצליה ואת מיכאל. הגעתי אליו בעקבות המלצה של חברה טובה שמיכאל פשוט ריפא אותה מדלקות בדרכי השתן שסבלה מהן במשך כמה שנים. היא מצאה את בית הטבע באמצעות האינטרנט והחליטה לנסות ככה לפי אינטואיציה. כשסיפרה לי על זה חשבתי שזה עשוי להיות עוד אחד מהסוגים הרבים והשונים של טיפולים טבעיים שכבר חוויתי באותו זמן והוצאתי עליהם סכומים אסטרונומיים של כסף, אשר שיפרו מעט את המצב בכל פעם ואז שוב חזר לאותה נקודה מבלי שיפור משמעותי. אני לא יודעת אפילו מאיפה להתחיל כדי לתאר את הסבל התסכול והייאוש שכבר חוויתי בשלב הזה אחרי מעל שנה וחצי של חולי וטיפולים שונים. מי ידע שדלקות בדרכי השתן יכולות לגרום לעינוי כזה בחיים, בקושי שיכולתי ללכת לעבודה, התרגלו לכך שאני חולה תכופות ולפעמים לא מגיעה במשך שבוע שלם.

כבר לאף אחד לא היה מה להגיד, מפני שהם ראו את הסבל במו עיניהם. רואים על מישהו שהוא חולה סובל מתייסר ומרגיש כל כך לא טוב. למי לא הלכתי כדי לנסות לפתור את זה, לרופאי משפחה מומחים, לאורולוגים פרטיים ושל בתי חולים, לגניקולוגיים רבים ואף לזיהומולוגים במחלקות נשים בבית חולים. אף אחד לא ידע מה הבעיה. הגעתי אפילו פעמיים למיון בגלל כאב בצידי הבטן התחתונה שלא יכולתי לשבת מרוב לחץ שלו. כלום. שום אבחנה ברורה ממה יכול דבר כזה להתרחש. ככל שנכנסתי לעומקי העניין גיליתי שיש מסתבר הרבה מקרים של אנשים שסובלים ואין להם מזור מטעם הרפואה.

בשלב מסוים מומחה מספר אחד בארץ לזיהומולוגיה במחלקת נשים בוולפסון אמר לי כשהתחלתי לבכות במשרדו שאיך הוא מצפה שאני אחיה ככה, תשמעי אני עובד הרבה שנים בבתי חולים אני אומר לך שראיתי הרבה דברים שלא הייתה להם תשובה, אני יכול רק להציע לך שתלכי לרפואה משלימה, לפעמים זה ממש עוזר או לפחות מקל. אני מקווה מאד שזה יעבור לך. העצה הטובה ביותר שאני יכול לתת לך היא לא להמשיך בבדיקות חודרניות מסוגים שונים בגלל הנזק הגדול שהן יכולות לגרום וגורמות, בעיה על בעיה. המשיכי בדרכך. ושתהיה רפואה שלמה.

הייתה לי היכרות עם רפואה משלימה וגם הרבה אנשים מסביב שמכירים, ונכנסתי לעולם הנטורופתיים והרופאים הסיניים. הייתי אצל כמה וכמה רופאים סיניים מהבכירים בתחומם, מי שמכיר יודע את העלויות המטורפות של טיפולים תכופים ומוצרים נלווים. ללא שיפור. הוצאתי כל כך הרבה כספים עד כדי שלקחתי הלוואה של 30,000 ₪ בשביל זה. זה היה שלב של קרוב לשנה.

בשלב ששמעתי על מיכאל מחברתי הטובה הייתי אצל נטורופתית מקצועית וראיתי שעדיין אין שיפור משמעותי. החלטתי לנסות. הוא ריפא אותה תוך חודש? אחרי סבל של שנים. שווה לנסות חשבתי. הגעתי לרפואת תדרים בפעם הראשונה למכשיר האבחון של הביו-טסט, שאבחן בדיוק מדהים למה בעצם כל כך כואב לי. מיכאל גילה דבר מגובב על דבר, דלקות בשחלות וברחם שהיו מקור הכאב העיקר, שלא ברור איך אולטרה-סאונד בכלל לא עולה עליהן... כי בבדיקות דם כן ראו שיש דלקת אבל לא ידעו לאבחן מהי ואיפה. והאנטיביוטיות לא עזרו, הורידו מעט ואז שוב חזרה הדלקת בעוצמה רבה יותר כריאקציה.

מיכאל מצא גם את הגורם הלא ייאמן לסיפור הזה, הידבקות בפטריית עובש דרך הנשימה, מבית ישן כנראה או מקום עבודה ששהיתי בו, משהו שהתפתח לאורך הרבה זמן והשבית לאט לאט את המערכת החיסונית, את הלבלב ובהמשך לכך את מערכת העיכול שהייתה מודלקת לחלוטין עד כדי שנשרו הריריות של הקיבה. בקיצור מצב לא פשוט...דבר שנבע מדבר והשלכות שונות שקרו בגללם. העובש היה גם החשד של איזה רופא סיני בכיר קודם לכן מתישהו, אך האמצעים בהם טיפל בי היו רחוקים מלהיות יכולים להכחיד את אותה פטרייה ארורה עיקשת שקשה מאד להיפטר ממנה והיא משתלטת על כל האיברים הפנימיים. אם דבר כזה לא מטופל במשך שנים הוא יכול להביא בסופו של דבר למצב אל-חזור.

מיכאל אמר לי מראש שזה ייקח כמה חודשים טובים, כי מצבי אמנם דומה למה שהיה עם חברתי אך אצלה זה היה קל בהרבה, והמצב כאן מורכב יותר. אמרתי לו מה שייקח – אבל אתה יכול לרפא אותי? הוא אמר שהוא מאמין שכן.

כך התחלנו מפגש של פעם בחודש לאורך כחצי שנה שבו אני מאובחנת שוב על תוצאות התוספים הנטורופתיים (אך הפעם המדויקים למצב), שמיכאל נתן לי והדיאטה התומכת, ולאט לאט החל המצב להשתפר פלאים. כבר בהתחלה הרגשתי הרבה יותר טוב. עוד היו נפילות קטנות של דלקות אבל כבר הרבה פחות חמורות ועם החודשים הן פחתו עד שלבסוף נעלמו. הדלקת ברחם ובשחלות עברה והאיברים השתקמו, כעת יכולתי להיות שוב במצב פוריות מאחר ותכננתי להביא ילדים לעולם. הלבלב השתקם והאנזימים של מערכת העיכול החלו לפעול שוב וכך הקיבה השתקמה אט אט גם. רזיתי וחזרתי לגזרתי הרגילה, עור הפנים שלי נרגע ולא היו לי חצ'קונים שנבעו מסטרס של הכבד ומערכת העיכול. הכל התנקה נרגע והחלמה קרתה. ועוד יותר מזה בריאות אמיתי נבנתה. בשלב סופי מיכאל הציעה לנסות את כיסא התדרים שמטפל ברמה אנרגטית בשיקום המערכות ובהחלמה מלאה של הגוף. ומאחר וראיתי שמה שהוא נותן לי עובד הסכמתי. ואכן זה נתן פוש רציני ומשמעותי גם לריפוי מלא.

עד היום אני הולכת למיכאל, גם שנה ומשהו אחרי שהגעתי אליו, כל איזה חודשיים שלושה. הוא שיפר את הבריאות שלי כל כך, כך שאני מעדיפה לתחזק את עצמי אצלו כדי לטפל בכל מיני דברים כרוניים שהיו לי תמיד כמו אנמיה או חולשה כזו או אחרת. בעקבות התחזוק הזה הפסקתי להיות חולה כל שני וחמישי בצינונים שונים וכל מיני, כי מערכת החיסון שלי מחוזקת ומשוקמת וכך גם הגוף ואיבריו. מישהו אחר אולי לא היה בא כבר במצב שנחשב בריא, אבל זה גורם לי כל כך להתחזק ולהמשיך את האיזון הפיזי והנפשי שלי בעקבות זה, שזה שווה לי להמשיך. אני מכירה בכך שמיכאל פשוט הציל את החיים שלי. במקום שבו כל רפואה אחרת כשלה. אתם יכולים להבין למה אני נותנת בו אמון כזה, ככה שאני בגיל 35 ולא הולכת לגניקולוגים וגם לא לרופא המשפחה שלי כבר, אחרי שנהייתה לי טראומה מכל הרפואה הזו שפשוט לא יודעת לאבחן הרבה פעמים.

כמובן שכבוד הרפואה הקונבנציונלית במקומה מונח ויש דברים שאולי לפעמים צריכים אותה בשבילם, אבל להרבה דברים עמוקים כמו ענייני גניקולוגיה או בטן או דברים רב מערכתיים וענייני מערכת חיסון, אני סומכת הרבה יותר על מיכאל. עדיין לא הכרתי רופא שיכל לטפל באופן מעמיק כמוהו. ולמרות שמיכאל מגדיר עצמו כנטורופת ורופא תדרים ולא כרופא במובן רגיל, אצלו יש למעשה מטרת ריפוי, בניגוד לפלסטר על סימפטום של הרפואה הקונבנציונאלית, שגם לא עוזר לאורך זמן לרוב או משחית דברים אחרים על הדרך ופוגע באופן רחב במערכות.

לכן סוף סוף כתבתי את המכתב הזה. חשבתי שהגיע הזמן שאנשים יכירו את הדבר המדהים הזה, רפואת תדרים. רפואת העתיד אני קוראת לזה. לפעמים זה נראה לי כמו מדע בדיוני. אבל זו המציאות ואני מודה על כך כל כך כל כך. וכמובן שיכירו את מיכאל, דרך החוויה שלי כמטופלת, ובלי הגזמה הייתי אומרת שהוא סוג של גאון בעל מחשבה אנליטית ייחודית, עם זיכרון של פרופסור למדעי הצמחים והיכרות מעמיקה עם מערכות הגוף באופן שאף רופא מומחה לא היה מתנגד אליה. מי שרוצה להבריא ויש לו מוטיבציה לתת לזה את זמן ההחלמה באופן מעמיק עם שינוי בריאותי משמעותי בחייו, כדאי לו מאד להשתמש בכלי הרפואי המדהים של רפואת התדרים בשילוב הטיפול הנטורופתי, המדויק והמעמיק של מיכאל.

בהערכה רבה ותודה גדולה,

רונה


לעדויות נוספות


למידע על מכשיר - ביו-טסט

בית טבע - מיטב


לומינס - תחליף לבוטוקס , נגד קמטים ואקנה

lumiesce
בדיקה של מערכת העיכול
מדבקות ביוניק ננו
מדבקות ביוניק ננו
מדבקת נגד סטרס
מדבקת לדיאטה
מדבקת כוח לגבר
מדבקה למערכת החיסון
מדבקה לחידוש מפרקים
מדבקה לניקוי כבד
מדבקה לאנרגיה
מדבקה לקשב וריכוז וזיכרון
מדבקה לחידוש הנעורים
מדבקה ללחץ דם וסוכרת
מדבקה לאנטיאוקסידנטים
מדבקה לגמילה מעישון
מדבקה לעיצוב חזה לנשים
מדבקה לסידן ועצמות חזקות
מדבקה ספורט ובניית שרירים
מדבקה לאריכות ימים / הורמונים
מדבקה לגיל המעבר לנשים
מדבקה Q10 + אומגה 3
מוצרים ייחודיים מבוססי פטריות קיסר
טיפול בשילשול כרוני מתמשך או בעצירות Meigui
אורל ליקוויד - טיפול בשלבקת חוגרת - וירוסים וחיידקים
Liuwei Cha - תה פואר לשיפור תפקודי הקיבה והמעיים
לינצ'י - לבעיות קשב וריכוז
פורמולות צמחי מרפא ייחודיות לטיפול במגוון בעיות
פורמולה ייחודית לטיפול במיומות וצ'יסטות
פורמולה ייחודית לטיפול בהפרעות שינה
פורמולה ייחודית לטיפול במיגרנות וכאבי ראש קשים
פורמולה ייחודית לטיפול בשיעול כרוני מתמשך ובברונכיט כרונית
פורמולה ייחודית לטיפול בסוכרת ואיזון רמות הסוכר בדם
פורמולה ייחודית לטיפול בבעיות של אסטמה
תמצית קפסיקום - למגוון בעיות קשות
פורמולה ייחודית להורדה ברמות הכולסטרול
פורמולה ייחודית לטיפול בדיכאון
פורמולה ייחודית להורדה של לחץ דם
פורמולה ייחודית לטיפול בהיפראקטיביות לילדים ומבוגרים
פורמולה ייחודית לטיפול באין אונות
פורמולה ייחודית לטיפול בוירוסים - נגיפים - הרפס זוסטר , מחלת הנשיקה
פורמולה ייחודית לטיפול בדלקות קשות
טינקטורה - נגד הליקובקטור פילורי
תמצית מומיו טהור
המוצרים הייחודיים של חברת LIFEWAVE
מדבקות תדר לדיאטה - ללא חומרים כימים
ערכות בריאות למחלות שדורשות טיפול ממושך
טיפול בסרטן
ערכה נגד דלקות כרוניות קשות (Arthritis , Rheumatoid arthritis)
ערכה לטיפול בטחורים - טחורים מדממים וטחורים אשר דורשים ניתוח
ערכה לטיפול בהגדלה שפירה של בלוטת הערמונית - פרוסטטה מוגדלת
ערכה נגד אין אונות ובעיות זקפה
ערכה לפירוק אבנים בכיס המרה ללא ניתוח
ערכה נגד נשירת שיער
ערכה לטיפול בקנדידה ואגינלית - פטריה בנרתיק
פיברומיאלגיה | Fibromyalgia - ערכה טיפולית
ערכה טיפולית לפרקינסון - טיפול בפרקינסון
ערכה טיפולית להליקובקטר פילורי
ערכה טיפולית נגד קנדידה על בסיס טינקטורה
פורמולה ייחודית בלעדית נגד פרזיטים וטפילים ודלקות מעיים
מוצרים שונים לטיפול בקנדידה
ערכה לטיפול בטרשת נפוצה
ערכה לטיפול בתופעות גיל המעבר
ערכה לטיפול בקרוהן וקוליטיס
ערכה לטיפול במחלת הנשיקה - נגיף אפשטיין בר
הערכה המנצחת לדיאטה- ניקוי רעלים והאצת חילוף חומרים - סילוק שומנים - ושריפת פחממות
ערכה לדיאטה על בסיס מחקרים קליניים- חדש
ערכה ייחודית לדיאטה ע"י ניקוי רעלים מהגוף - קולו וודה 2 פלוס
מוצרים לחיזוק המערכת החיסונית
תה פאו דארקו - אנטי סרטני - נגד זיהומים ודלקות
כורכומין - כורכומול נוגד דלקות בכל הגוף
Microhydrin - האנטי אוקסידנט החזק בעולם - פטנט ייחודי
Kelp- ניקוי רעלים וחיזוק מערכת החיסון
ספירולינה - חיזוק המערכת החיסונית - ניקוי רעלים ואנרגיה
סלניום - חיזוק המערכת החיסונית
מורינגה - לחיזוק המערכת החיסונית
70 סוגים שונים של מינרלים במוצר אחד - Coral-Mine
מי כסף - תחליף לאנטיביוטיקה - טבעי
אוקסי סילבר - מי כסף חד אטומי
מוצרים ייחודיים אחרים
בדיקה במכשיר ביו-טסט
DiabetSof - קומפלקס שמן זרעי רימונים לטיפול בסוכרת וטרשת העורקים
לומינס - תחליף לבוטוקס , נגד קמטים ואקנה
פדים עם צ'יפ לאיזור האינטימי לאשה ולגבר
טיפול בסרטן
תליון וצמיד בטכנולוגית קוונטים - תדרים
טיפול בטחורים משחה טבעית לטיפול בטחורים
גוטו קולה - צמח דלקות המפרקים
ויטמין C באבקה - Vitamin C Powder
מיקרוברייט - אבקת אנטיאוקסידנט לשמירה על השיניים והחניכיים - מבוסס מיקרוהידרין
עלי אגוז שחור - נגד תולעים ופרזיטים
GASTRO - גסטרו - תוסף ייחודי לאולקוס
, צרבות , כיב קיבה , הליקובקטור
פורימור - שיפור איכות וכמות הזרע הגברי
אומגה 3 הטובה בעולם , צמחית מצמח המרווה
דיפרסון - לצאת מהדיכאון
סרונין - לשיפור התפקוד המיני - לגברים
קורולול לילדים - לבעיות קשב וריכוז
קורולול למבוגרים - לבעיות קשב וריכוז
שולי - ניקוי מרעלים
לסיוע בתהליך ההרזיה
הדיאטה שתשמור אתכם רזים לאורך זמן
מוצרים לחיזוק מערכת העיכול
מוצרים לחיזוק מערכת המעי
מוצרים לחיזוק מערכת הדם והלימפה
מוצרים לחיזוק מערכת העצבים
מוצרים לחיזוק מערכת החיסון
מוצרים לחיזוק מערכת הנשימה
מוצרים לחיזוק מערכת השתן
מוצרים לחיזוק מערכת הבלוטות
מוצרים לחיזוק מערכת השלד והעצמות
מוצרים החיוניים לשמירה על
בריאות תקינה ומניעת מחלות
נוגדי חימצון - אנטי אוקסידנטים
מוצרים לחיזוק מערכת העור והשיער
תוספי תזונה - מוצרי הרזייה
תוספי תזונה - מוצרי ילדים
מוצרים כלליים
בית טבע בריאות
כתובת חנות : ויצמן 37 הרצליה footer

טבע קליני - 077-5061500
*כל הזכויות שמורות "לטבע קליני"אין להעתיק או לשכפל ללא אישור מנהלי האתר.
*ערכת מוצרים אינה מצהירה על "ריפוי" כל שהוא, אלא על טיפול בלבד.
*חלק גדול מהמוצרים בערכות כשרים.
*כל המוצרים בערכה הם מבוססי צמחים ובאישור משרד הבריאות.
*אנחנו מכבדים את הפרטיות שלכם ולא נמסור הפרטים שלכם לאף גורם או צד שלישי.
*דוא"ל : b.10teva@gmail.com
*ניתן לרדת מרשימת תפוצה בכל עת.