menu
צור קשר עדויות מאמרים פרסום חדשות אודות דף הבית


דף הבית >>כתבות אחרונות >> העדות של רונה על דלקות בדרכי השתן

22.10.2014 העדות של רונה על דלקות בדרכי השתן
לפני קצת יותר משנה הכרתי את בית טבע בריאות 10 בהרצליה ואת מיכאל. הגעתי אליו בעקבות המלצה של חברה טובה שמיכאל פשוט ריפא אותה מדלקות בדרכי השתן שסבלה מהן במשך כמה שנים. היא מצאה את בית הטבע באמצעות האינטרנט והחליטה לנסות ככה לפי אינטואיציה. כשסיפרה לי על זה חשבתי שזה עשוי להיות עוד אחד מהסוגים הרבים והשונים של טיפולים טבעיים שכבר חוויתי באותו זמן והוצאתי עליהם סכומים אסטרונומיים של כסף, אשר שיפרו מעט את המצב בכל פעם ואז שוב חזר לאותה נקודה מבלי שיפור משמעותי. אני לא יודעת אפילו מאיפה להתחיל כדי לתאר את הסבל התסכול והייאוש שכבר חוויתי בשלב הזה אחרי מעל שנה וחצי של חולי וטיפולים שונים. מי ידע שדלקות בדרכי השתן יכולות לגרום לעינוי כזה בחיים, בקושי שיכולתי ללכת לעבודה, התרגלו לכך שאני חולה תכופות ולפעמים לא מגיעה במשך שבוע שלם.

כבר לאף אחד לא היה מה להגיד, מפני שהם ראו את הסבל במו עיניהם. רואים על מישהו שהוא חולה סובל מתייסר ומרגיש כל כך לא טוב. למי לא הלכתי כדי לנסות לפתור את זה, לרופאי משפחה מומחים, לאורולוגים פרטיים ושל בתי חולים, לגניקולוגיים רבים ואף לזיהומולוגים במחלקות נשים בבית חולים. אף אחד לא ידע מה הבעיה. הגעתי אפילו פעמיים למיון בגלל כאב בצידי הבטן התחתונה שלא יכולתי לשבת מרוב לחץ שלו. כלום. שום אבחנה ברורה ממה יכול דבר כזה להתרחש. ככל שנכנסתי לעומקי העניין גיליתי שיש מסתבר הרבה מקרים של אנשים שסובלים ואין להם מזור מטעם הרפואה.

בשלב מסוים מומחה מספר אחד בארץ לזיהומולוגיה במחלקת נשים בוולפסון אמר לי כשהתחלתי לבכות במשרדו שאיך הוא מצפה שאני אחיה ככה, תשמעי אני עובד הרבה שנים בבתי חולים אני אומר לך שראיתי הרבה דברים שלא הייתה להם תשובה, אני יכול רק להציע לך שתלכי לרפואה משלימה, לפעמים זה ממש עוזר או לפחות מקל. אני מקווה מאד שזה יעבור לך. העצה הטובה ביותר שאני יכול לתת לך היא לא להמשיך בבדיקות חודרניות מסוגים שונים בגלל הנזק הגדול שהן יכולות לגרום וגורמות, בעיה על בעיה. המשיכי בדרכך. ושתהיה רפואה שלמה.

הייתה לי היכרות עם רפואה משלימה וגם הרבה אנשים מסביב שמכירים, ונכנסתי לעולם הנטורופתיים והרופאים הסיניים. הייתי אצל כמה וכמה רופאים סיניים מהבכירים בתחומם, מי שמכיר יודע את העלויות המטורפות של טיפולים תכופים ומוצרים נלווים. ללא שיפור. הוצאתי כל כך הרבה כספים עד כדי שלקחתי הלוואה של 30,000 ₪ בשביל זה. זה היה שלב של קרוב לשנה.

בשלב ששמעתי על מיכאל מחברתי הטובה הייתי אצל נטורופתית מקצועית וראיתי שעדיין אין שיפור משמעותי. החלטתי לנסות. הוא ריפא אותה תוך חודש? אחרי סבל של שנים. שווה לנסות חשבתי. הגעתי לרפואת תדרים בפעם הראשונה למכשיר האבחון של הביו-טסט, שאבחן בדיוק מדהים למה בעצם כל כך כואב לי. מיכאל גילה דבר מגובב על דבר, דלקות בשחלות וברחם שהיו מקור הכאב העיקר, שלא ברור איך אולטרה-סאונד בכלל לא עולה עליהן... כי בבדיקות דם כן ראו שיש דלקת אבל לא ידעו לאבחן מהי ואיפה. והאנטיביוטיות לא עזרו, הורידו מעט ואז שוב חזרה הדלקת בעוצמה רבה יותר כריאקציה.

מיכאל מצא גם את הגורם הלא ייאמן לסיפור הזה, הידבקות בפטריית עובש דרך הנשימה, מבית ישן כנראה או מקום עבודה ששהיתי בו, משהו שהתפתח לאורך הרבה זמן והשבית לאט לאט את המערכת החיסונית, את הלבלב ובהמשך לכך את מערכת העיכול שהייתה מודלקת לחלוטין עד כדי שנשרו הריריות של הקיבה. בקיצור מצב לא פשוט...דבר שנבע מדבר והשלכות שונות שקרו בגללם. העובש היה גם החשד של איזה רופא סיני בכיר קודם לכן מתישהו, אך האמצעים בהם טיפל בי היו רחוקים מלהיות יכולים להכחיד את אותה פטרייה ארורה עיקשת שקשה מאד להיפטר ממנה והיא משתלטת על כל האיברים הפנימיים. אם דבר כזה לא מטופל במשך שנים הוא יכול להביא בסופו של דבר למצב אל-חזור.

מיכאל אמר לי מראש שזה ייקח כמה חודשים טובים, כי מצבי אמנם דומה למה שהיה עם חברתי אך אצלה זה היה קל בהרבה, והמצב כאן מורכב יותר. אמרתי לו מה שייקח – אבל אתה יכול לרפא אותי? הוא אמר שהוא מאמין שכן.

כך התחלנו מפגש של פעם בחודש לאורך כחצי שנה שבו אני מאובחנת שוב על תוצאות התוספים הנטורופתיים (אך הפעם המדויקים למצב), שמיכאל נתן לי והדיאטה התומכת, ולאט לאט החל המצב להשתפר פלאים. כבר בהתחלה הרגשתי הרבה יותר טוב. עוד היו נפילות קטנות של דלקות אבל כבר הרבה פחות חמורות ועם החודשים הן פחתו עד שלבסוף נעלמו. הדלקת ברחם ובשחלות עברה והאיברים השתקמו, כעת יכולתי להיות שוב במצב פוריות מאחר ותכננתי להביא ילדים לעולם. הלבלב השתקם והאנזימים של מערכת העיכול החלו לפעול שוב וכך הקיבה השתקמה אט אט גם. רזיתי וחזרתי לגזרתי הרגילה, עור הפנים שלי נרגע ולא היו לי חצ'קונים שנבעו מסטרס של הכבד ומערכת העיכול. הכל התנקה נרגע והחלמה קרתה. ועוד יותר מזה בריאות אמיתי נבנתה. בשלב סופי מיכאל הציעה לנסות את כיסא התדרים שמטפל ברמה אנרגטית בשיקום המערכות ובהחלמה מלאה של הגוף. ומאחר וראיתי שמה שהוא נותן לי עובד הסכמתי. ואכן זה נתן פוש רציני ומשמעותי גם לריפוי מלא.

עד היום אני הולכת למיכאל, גם שנה ומשהו אחרי שהגעתי אליו, כל איזה חודשיים שלושה. הוא שיפר את הבריאות שלי כל כך, כך שאני מעדיפה לתחזק את עצמי אצלו כדי לטפל בכל מיני דברים כרוניים שהיו לי תמיד כמו אנמיה או חולשה כזו או אחרת. בעקבות התחזוק הזה הפסקתי להיות חולה כל שני וחמישי בצינונים שונים וכל מיני, כי מערכת החיסון שלי מחוזקת ומשוקמת וכך גם הגוף ואיבריו. מישהו אחר אולי לא היה בא כבר במצב שנחשב בריא, אבל זה גורם לי כל כך להתחזק ולהמשיך את האיזון הפיזי והנפשי שלי בעקבות זה, שזה שווה לי להמשיך. אני מכירה בכך שמיכאל פשוט הציל את החיים שלי. במקום שבו כל רפואה אחרת כשלה. אתם יכולים להבין למה אני נותנת בו אמון כזה, ככה שאני בגיל 35 ולא הולכת לגניקולוגים וגם לא לרופא המשפחה שלי כבר, אחרי שנהייתה לי טראומה מכל הרפואה הזו שפשוט לא יודעת לאבחן הרבה פעמים.

כמובן שכבוד הרפואה הקונבנציונלית במקומה מונח ויש דברים שאולי לפעמים צריכים אותה בשבילם, אבל להרבה דברים עמוקים כמו ענייני גניקולוגיה או בטן או דברים רב מערכתיים וענייני מערכת חיסון, אני סומכת הרבה יותר על מיכאל. עדיין לא הכרתי רופא שיכל לטפל באופן מעמיק כמוהו. ולמרות שמיכאל מגדיר עצמו כנטורופת ורופא תדרים ולא כרופא במובן רגיל, אצלו יש למעשה מטרת ריפוי, בניגוד לפלסטר על סימפטום של הרפואה הקונבנציונאלית, שגם לא עוזר לאורך זמן לרוב או משחית דברים אחרים על הדרך ופוגע באופן רחב במערכות.

לכן סוף סוף כתבתי את המכתב הזה. חשבתי שהגיע הזמן שאנשים יכירו את הדבר המדהים הזה, רפואת תדרים. רפואת העתיד אני קוראת לזה. לפעמים זה נראה לי כמו מדע בדיוני. אבל זו המציאות ואני מודה על כך כל כך כל כך. וכמובן שיכירו את מיכאל, דרך החוויה שלי כמטופלת, ובלי הגזמה הייתי אומרת שהוא סוג של גאון בעל מחשבה אנליטית ייחודית, עם זיכרון של פרופסור למדעי הצמחים והיכרות מעמיקה עם מערכות הגוף באופן שאף רופא מומחה לא היה מתנגד אליה. מי שרוצה להבריא ויש לו מוטיבציה לתת לזה את זמן ההחלמה באופן מעמיק עם שינוי בריאותי משמעותי בחייו, כדאי לו מאד להשתמש בכלי הרפואי המדהים של רפואת התדרים בשילוב הטיפול הנטורופתי, המדויק והמעמיק של מיכאל.

בהערכה רבה ותודה גדולה,

רונה


לעדויות נוספות


למידע על מכשיר - ביו-טסט

בית טבע - מיטב
search engine by freefind
בדיקה של מערכת העיכול
הרבל אקספרטס - herbal experts
מגנו-סופט-מגנזיום ספריי - לשימוש חיצוני
טיפול בקנדידה - פיטרוקנדי
טיפול בהליקובקטר - הליקומת
טיפול באבני כיס מרה - גלסטון
טיפול בעצירות כרונית - די-לקסין
טיפול בפרוסטטה מוגדלת - קליר BPH
טיפול בדלקות וכאבים - קולפייר
 
מוצרי חברת ננו-טבע
המקור
 
מוצרים ייחודיים מבוססי פטריות קיסר
טיפול בשילשול כרוני מתמשך או בעצירות Meigui
אורל ליקוויד - טיפול בשלבקת חוגרת - וירוסים וחיידקים
Liuwei Cha - תה פואר לשיפור תפקודי הקיבה והמעיים
לינצ'י - לבעיות קשב וריכוז
פוהו לב קריסטלי
פוהו לירידה במשקל
הסידן הנספג בעולם
פוהו ניקוי רעלים
חגורות מגנטיות - אבני חן ומינרלים
פורמולות למערכת העיכול
טינקטורה - נגד הליקובקטור פילורי
ערכה לטיפול בטחורים - טחורים מדממים וטחורים אשר דורשים ניתוח
טיפול בטחורים משחה טבעית לטיפול בטחורים
ערכה טיפולית להליקובקטר פילורי
ערכה טיפולית נגד קנדידה על בסיס טינקטורה
ערכה לטיפול בקנדידה ואגינלית - פטריה בנרתיק
ערכה לפירוק אבנים בכיס המרה ללא ניתוח
פורמולות ומוצרים אנטי ויראליים
ערכה לטיפול במחלת הנשיקה - נגיף אפשטיין בר
פורמולות ומוצרים אנטי דלקתיים
פורמולה נגד כאבים - COOL-FIRE
תמצית קפסיקום - למגוון בעיות קשות
ערכה נגד דלקות כרוניות קשות (Arthritis , Rheumatoid arthritis)
תמצית מומיו טהור
פורמולה ייחודית לטיפול בגאוט
ערכה טיפולית לגאוט
פורמולה ייחודית לטיפול בדלקות קשות
פורמולות ומוצרים נגד סוכרת , מחזור דם וכלי דם
ליקוריץ - מניעה וטיפול בטרשת עורקים , סוכרת , לחץ דם
סרונין - לשיפור התפקוד המיני - לגברים
דיפרסון - לצאת מהדיכאון
ויטמינים / מינרלים / צמחי מרפא
מזון מרוכז בספיגה אופטימלית - סולר-סטריפס
אנטיאייג'ינג - הטוב בעולם FINITI
תה פאו דארקו - אנטי סרטני - נגד זיהומים ודלקות
Kelp- ניקוי רעלים וחיזוק מערכת החיסון
ספירולינה - חיזוק המערכת החיסונית - ניקוי רעלים ואנרגיה
סלניום - חיזוק המערכת החיסונית
מורינגה - לחיזוק המערכת החיסונית
Coenzyme Q10 (Ubiquinol-Kaneka's QH) - קיו10
קריאטין – CREATINE Kre-Alkalyn
שמן כבד של דג קוד נורבגי (Cod Liver Oil)
b12 methylcobalamin 5000mcg מתילקובלמין
כלורלה - ניקוי רעלים - chlorella
גוטו קולה - צמח דלקות המפרקים
ויטמין C באבקה - Vitamin C Powder
מוצרים ייחודיים אחרים
בדיקה במכשיר ביו-טסט
הדמיה תרמוגרפית רפואית
מכשיר WATER RELAX
Powerstrip - מדבקה נגד כאבים כרוניים חזקים - לפיברומיאלגיה
BHIP- purple caps AC-11 הקפסולות הסגולות
JUICE PLUS - גו'ס פלוס פירות וירקות בקפסולות
מי כסף - תחליף לאנטיביוטיקה - טבעי
פדים עם צ'יפ לאיזור האינטימי לאשה ולגבר
טיפול בסרטן

בדיקה במכשיר ביוטסט


בית טבע בריאות
כתובת חנות : ויצמן 37 הרצליה footer

טבע קליני - 077-5061500
*כל הזכויות שמורות "לטבע קליני"אין להעתיק או לשכפל ללא אישור מנהלי האתר.
*ערכת מוצרים אינה מצהירה על "ריפוי" כל שהוא, אלא על טיפול בלבד.
*חלק גדול מהמוצרים בערכות כשרים.
*כל המוצרים בערכה הם מבוססי צמחים ובאישור משרד הבריאות.
*אנחנו מכבדים את הפרטיות שלכם ולא נמסור הפרטים שלכם לאף גורם או צד שלישי.
*דוא"ל : b.10teva@gmail.com
*ניתן לרדת מרשימת תפוצה בכל עת.