menu
צור קשר עדויות מאמרים פרסום חדשות אודות דף הבית

BHIP- purple caps AC-11  הקפסולות הסגולות
דף הבית >> BHIP- purple caps AC-11 הקפסולות הסגולות


purple caps AC-11 הקפסולות הסגולות

הן קפסולות צמחיות שעוצבו כך שיוכלו לנצל את היכולות המוכחות של ®AC-11
בסיוע בתהליך תיקון ®DNA. AC-11 מסוגל לתמוך ביכולת הטבעית של הגוף לתקן את ה DNA וזאת באמצעות תהליך ריפוי אנזימטי מורכב שפותח במשך הזמן.
בריאות, חיוניות ואנרגיה משופרת הם חלק מהתועלות הנפוצות ביותר בשימוש במוצר.
הקפסולות הסגולות יחד עם גורמים מסייעים לתיקון DNA ורכיבי פרוביוטיקה חיונית עשויים מחומרים טבעיים וארוזים בקפסולה צמחית.
כדי לקדם תיפקוד מקסימלי של תאי הגוף, הוספנו למוצר תמצית מפרי המאקי (Maqui Berry) שהוא אנטי אוקיסידנט עוצמתי ביותר וזאת על מנת להגן על תאי הגוף שלנו ובכך להקטין את הנזק שנגרם ל DNA.

AC-11 ?

AC-11 היא תמצית צמחית מהפכנית, ממיסה במים, מיערות הגשם, שמקדמת אינספור של תועלות בריאותיות, ביניהן שיפור טיבעי של תהליך תיקון ה DNA. התגלית מעוגנת ב 8 פטנטים יחודיים. התועלות של ®AC-11 מתחילות היכן שנגמרות אלה של נוגדי החימצון על ידי הגברת היכולת הטבעית של הגוף לתקן DNA שניזוק. מדענים בכל העולם מסכימים כיום שהצטברות נזקי DNA שלא תוקנו, היא זו שמובילה להזדקנות מוקדמת ומחלות ניווניות. ®AC-11 כולל מרכיבים פעילים בעלי פטנטים רשומים כמו CAE’s (carboxy alkyl esters) ו QAE’s (quinic alkyl esters)

בשורה התחתונה, התועלות של ®AC-11 לשיפור הטבעי של תהליך תיקון DNA נתמכות בתהליך מחקר ופיתוח שנערך במשך מעל 15 שנים. מחקרים רבים ויותר מ 25 מחקרים שעברו ביקורת עמיתים הדגימו את הפעילות הביולוגית הייחודית של תמצית זו. ®AC-11 הוא המוצר הטבעי היחיד המוכח לתיקון נזקים ב DNA באופן מערכתי ויומיומי.

הטענות המוגנות בפטנט של ®AC-11 כוללות תיקון דנ"א, השפעה אנטי-דלקתית, חיזוק המערכת החיסונית ותועלות נגד גידולים. נוסף על כך, חלק מנזקי ה DNA שה®AC-11 מתקן, הם נזקים מקרינת UV של השמש שאחראית על הזדקנות מוקדמת של העור, קמטים וכתמי גיל. הן בבליעה והן בשימוש חיצוני,®AC-11 הוכח כמייצר תיקון ברור ומדיד לעור שנפגע.

מעבר לכך, המוצר אינו מיועד רק לאנשים מבוגרים בעלי מחלות. ®AC-11 נמצא בבירור כתורם לספורטאים בבניית שריר וגם בתיקון רקמות, לאחר אימון. תהליך זה הביא בסופו של דבר לשיפור משמעותי ברמות הביצועים. אבל למשתמשים רבים אחרים הוא נמצא כמשפר של איכות השינה, מגביר רמות אנרגיה, ומגדיל את בהירות המחשבה והמיקוד.

בסופו של דבר, שיפור תהליך תיקון ה DNA מחזקת את מערכות גופנו ומאפשר לו לתפקד טוב יותר, וכך עוזר לנו להראות צעירים יותר ולהיות בריאים יותר. מדובר בפתרון מושלם לבריאות פנימית ויופי חיצוני.

חומר קריאה באנגלית על הפטנט purple caps AC-11 הקפסולות הסגולות

עדויותפטריות שמש
אור שיבם (22) מחדרה, וסער נצר (36) שניהם צרכנים של ערכת ה PURPLE.
סער ראש צוות באחת מחברות ההיטק הגדולות בעולם, נשוי ואב ל 2 בנות, אור קצינה בצה"ל. הנה הסיפור שלהם.

סער: "לקום בבוקר עם כאבים בגב וללכת איתם לישון, כשלרפואה הרגילה אין פתרונות לא נראה היה לי נורמאלי. הגעתי למצב שלא הייתי מסוגל להרים על הידיים את הילדות שלי, וזה לא נראה לי הגיוני. כששמעתי על הקפסולות הסגולות של ה PURPLE LINE הייתי מאוד סקפטי (כזה אני) אבל החלטתי לתת לזה צ'אנס. התוצאות הראשונות הגיעו תוך מספר ימים - הרגשתי עירני יותר. לאט לאט, דברים נוספים התחילו להשתפר: קמטי צחוק נהיו עמוקים פחות, כאבי בירכיים נחלשו, התקפי גב נעלמו. 15 שנים של דלקות כרוניות בשרירי גב תחתון נעלמו לחלוטין תוך 8 חודשים.

כיום אין לי שום בעיה להרים את הילדות על הכתפיים בלי חשש מכאבים".
אור: "בסה"כ אני מנהלת אורח חיים בריא. אני מתאמנת בכדורעף כבר 11 שנה ועושה פעילות גופנית 4 פעמים בשבוע, לא מעשנת, אוכלת בריאות. למרות זאת, המערכת החיסונית שלי חלשה. צרכתי ויטמנים מסוגים שונים, אבל שום דבר לא עזר. לא היה חודש שלא הייתי חולה או עם חולשה. עבר חודש מאז שהתחלתי להשתמש בערכת ה PURPLE המלאה ואני מרגישה מעולה!
בנוסף אני סובלת מכתמים של פטריית שמש על כל הגב. ניסיתי תרופות שונות, שמפו, כדורים ומשחות ושום דבר לא עזר. היום בזכות השימוש בערכה, הכתמים הצטמצמו משמעותית וכמעט לא נשאר מהם זכר!"

פסוריאזיס
"אני חולה פסוריאזיס כבר 10 שנים. כל השנים האלה נסעתי לים המלח פעמיים בשנה לתקופה של חודש על מנת שאוכל לטפל בעור שלי. לאחר חודשיים של שימוש יומיומי בערכת PURPLE של bHIP, הפסוריאזיס / סבוראה בפנים עברו לי לגמרי ובמרפק החל להופיע שיפור משמעותי.​”​
​ ארז קמפל, בן 34, מגבעתיים.
​​
מחלת הנשיקה
​"במשך כ 3 חודשים סבלתי ממחלת הנשיקה שגורמת לגוף להיות חלש ופגיע. לאחר שימוש של 4 ימים בקפסולות הסגולות עם ה ®AC-11, הרגשתי הבדל משמעותי בהרגשה והתסמינים של המחלה נחלשו. היום אני בריאה."
כרמל וקס, בת 25, מכרמי יוסף.

לחץ דם
"את החבילה הראשונה שקיבלתי נתתי מייד לבעלי, אבי. הוא סבל מלחץ דם גבוה ממש ברמה של סכנת חיים. כתוצאה מהתרופה שהוא קיבל, התפתחו אצלו תופעות לוואי חמורות - סבוריאה על הפנים עם אדמומיות חזקה, לחץ תוך עיני, חוסר מיקוד, חוסר אנרגיה ברמה קיצונית, שינה לא רציפה ועוד תופעות.
לאחר שימוש של 6 ימים בקפסולות AC-11 הסבוריאה נעלמה ולאחר מספר ימים נוספים האדמומיות בפנים ירדה ב - 80% .
לאחר שימוש כולל של שלושה שבועות לערך, כל התופעות שהתפתחו נעלמו, האנרגיות חזרו והכי חשוב - לחץ הדם ירד ל - 140/85 וממשיך במגמת ירידה".
אבי שגיא, מכרמיאל.


התאוששות מניתוח
"באפריל 2013 הייתי בתאילנד ועברתי תאונת דרכים, בה פרקתי את הברך ושברתי את הירך.
התחלתי לצרוך את הקפסולות הסגולות עם AC-11 ולתדהמתי ולתדהמת כולם המצב השתפר להפליא. תיעדתי כל שלב ושלב ... וזוהי התוצאה הכמעט סופית!

זוהי תוצאה חיצונית בלבד.
כשנחתתי בארץ (19.4.13) הופנתי מיידית לבית חולים "שערי צדק",
שם ערכו בדיקה ועשו לי צילום בכדי לראות את תוצאות הניתוח. התוצאות דיברו בעד עצמן כבר לאחר שבוע ,הרופאים היו המומים כאשר שאלו אותי מתי היה הניתוח והשבתי לפני שבוע (12.4)
הם לא האמינו שאחרי שבוע בלבד האיזור המנותח יראה טוב כל כך.
אני רק חייכתי ואמרתי להם שהכל בזכות ה AC-11, וגם בזכות בורא עולם שהשאיר אותי בחיים!"
מיכל אוהב עמי, בת 23, מאפרת


טיפול בכאבים כרוניים - פרופ' דניאל רייס
"כידוע, הטיפול בכאב כרוני הוא בעייתי מאוד, לכן אני תמיד קשוב לאפשרויות נוספות בסוגיית הטיפול הזה. לפיכך החלטתי לנסות מתן תוסף המזון AC-11 לחולים שסובלים מכאבים במשך חודשים רבים, שעד כה לא נמצא להם פתרון אחר. ניסיתי את התכשיר במקרה של כאבים ממושכים בכתף מסיבת שינויים ניווניים עם הצטברות סידנית בגיד סובב הכתף ובעוד מקרה שאובחן כתסמונת פיברומיאלגיה. שתי הנשים הללו דיווחו על הקלה ושיפור ביכולת לסבול את הכאב. אם כן אני מתכונן להמשיך לנסות את ה AC-11 במקרים של כאבים ממושכים בהם אינני רוצה לגלוש למתן נרקוטיקה".
פרופ' דניאל רייס


תסמונת ג'ילברט - ליקוי בכבד
"כבר לפני 30 שנה אובחנה אצלי תסמונת ג'ילברט - ליקוי בכבד שגורם לעודף של בילירובין בגוף. בחיי היום יום התבטא הדבר בעיניים צהובות. זה היה המצב, ללא שינוי, במשך עשרות שנים. לאחר חצי שנה של שימוש ב AC-11, נעלם הצבע הצהוב מהעיניים. גם מהתוצאות של בדיקות המעבדה נעלם העודף בבילירובין".
נעם רביד, בן 50, ממודיעין.


כאבי גב בעקבות פציעה
"בגיל 19 במהלך השירות הצבאי נפצעתי בגב ונותחתי. עברתי אינספור טיפולים והשתחררתי כנכה צה"ל עם כאבים חזקים ושיתוק חלקי ברגל ימין. התקפי הכאב העזים בגב ליוו אותי במשך כל חיי, ופגעו בכל תחומי העשיה שלי. בשנים האחרונות צרכתי כדורים נגד כאבים באופן קבוע, ולפני כשנה וחצי התחלתי להשתמש ב"Purple Plus". חודש וחצי לאחר מכן הפסקתי לחלוטין לצרוך משככי כאבים. בשנה וארבע חודשים האחרונים אני מתחיל שוב לחיות את חיי והפעם ללא אותם הכאבים".
אשל עזר, בן 53, נשוי+5, מבית הלוי.


מיגרנות וכאבי ברכיים
"מגיל 20 אני סובלת מכאבי ברכיים וממיגרנות בעונות מעבר. לאחר נטילת 2 קפסולות ביום במשך שבועיים, בפעם הראשונה מזה 22 שנה לא סבלתי ממיגרנה בחמסין ונעלמו כאבי הברכיים".
ילנה נסגובורוב, בת 42, מבת ים.


כאבים כרוניים
למעלה מ 10 שנים סבלתי מכאבים באיזור הכתף שמנעו ממני תנועות מסויימות. אני נוטלת את הקפסולות הסגולות עם AC-11 למעלה משנה. לאחרונה שמתי לב שהכאבים נעלמו לחלוטין.
סופי ירחי, בת 52, מבית הלוי.


כאבי שרירים
יש לי בן בגיל 11 שאוהב מאוד לשחק כדורגל. בני סובל מבעיה בשרירים של רגל ימין ולאחר מאמץ פיזי הוא לא יכול ללכת ומגיע למצב שהחברים שלו מרימים אותו ולוקחים אותו הביתה. כדי שבני יוכל לישון בלילה ולהתמודד עם הכאבים הייתי נותנת לו אופטלגין (הוצאה של 110 ש"ח בשבוע) לאחר שימוש של שבועיים בקפסולות הסגולות AC-11 הילד הרגיש שיפור משמעותי ברמת הכאב ולא צורך יותר אופטלגין !
אדיה סברה.


כיב קיבה
למעלה מ 10 שנים סבלתי מכיב קיבה ובשנים האחרונות נטלתי תרופות. הייתי נמנעת ממאכלים רבים שאהבתי מכיוון שהם החמירו את מצבי. לאחר שימוש של חודשיים בקפסולות הסגולות עם AC-11 הרגשתי שיפור משמעותי. התחלתי לאכול מאכלים שנמנעתי מהם עד היום ללא כאבים. לפני כחודש עברתי בדיקה שגרתית בקיבה והתבשרתי שאין לי כיב בקיבה!!! אני מודה ל b:hip.
סלמא רדא, בת 40.


שיפור בקשב וריכוז
יש לי בת שלומדת בחינוך המיוחד. התחלתי לתת לה AC-11 והבחנתי בשיפור משמעותי מבחינת ההקשבה. גם הגננות שלה שמו לב לשיפור ביכולת ההקשבה.
סאמיה וולי.


כאבי ברכיים
"הברכיים שלי אומרות תודה לקפסולות הסגולות של b:hip, שאני מתמידה לקחת פעמיים ביום מזה חודשים אחדים. את השינוי הרגשתי לאחר כשלושה שבועות כאשר כאבי הברכיים נמוגו כמעט לגמרי, כשאני עולה במדרגות לא יאומן השיפור - לא כואב כלום! גם בישיבה רגל על רגל שלא יכולתי לסבול אפילו לרגע - אין יותר כאב. גם בישיבה בקולנוע ואפילו במטוס אין לי כבר בעיה - נרגע הכאב. תודה ל b:hip".
חווהל'ה, בת 72, מתל אביב.


התאוששות מהירה מאימון בחדר כושר
"לפני חודשיים חזרתי להתאמן אימוני כוח בחדר כושר. לפני שהכרתי את הקפסולות הסגולות של b:hip עם AC-11 הייתי יוצא מהאימונים עם כאבים בכל הגוף. הגוף שלי היה מתאושש רק אחרי יומיים שלושה. היום אני מתאושש אחרי יום אחד בלבד והכאבים שמגיעים אחרי הרמת משקולות הרבה פחות מורגשים".
אריאל זילבר, מתל אביב.


צרבות קשות - הרניה בסרעפת
"בשנת 2011 לאחר תלונות חוזרות ונשנות על צרבות קשות מאוד, עשיתי בדיקת אנדוסקופיה והממצאים הפתולוגיים הראו שאני סובלת מהרניה חמורה בסרעפת. נאלצתי לשנות תזונה ולכן לקחתי תרופה להקלת הצרבות (לוסק) - המצב השתפר אך במעט. בספטמבר 2012 כאשר הצטרפתי ל b:hip התחלתי להשתמש בקפסולות הסגולות עם ה AC-11 והרגשתי לאט לאט המצבי הולך ומשתפר. לאחר כ 8 חודשים ביצעתי שנית בדיקת אנדוסקפיה והממצאים היו מדהימים ואני מצטטת - "אין ממצא פתולוגי". ההרנייה עברה ואני חזרתי לאיכות החיים שהייתי רגילה, שינה ללא התקפות של צרבות וכן חזרתי לתפריט רגיל ללא חשש.".
רונית שגיא, בת 61, מכרמיאל.

כאבי פרקים ועייפות כרונית
"שנים רבות סבלתי מכאבים בפרקים - כתפיים וידיים, ועייפות כרונית. לאחר נטילת הקפסולות הסגולות אני מרגישה נפלא, ללא כאבים בפרקים, עירנית ונמרצת. תודה ל b:hip על השינוי המשמעותי באיכות חיי".
בתיה כהן, בת 55.

לחץ דם גבוה ומערכת חיסונית חלשה
"אני צורך את הקפסולות של b:hip עם AC-11 כשנה. בעבר סבלתי מלחץ דם גבוה והייתי חולה באופן תמידי. מאז שהתחלתי לצרוך את המוצר לחץ הדם התייצב ומערכת החיסון שלי השתפרה פלאים - חורף ראשון שלא סבלתי ממחלות ואני מרגיש חזק ובריא".
מוטי שטרית, בן 64, ממושב ישרש.

נקע בקרסול וקרע ברצועות
"אני רקדנית כ 14 שנים ובגיל 17 נקעתי את הקרסול והתגלה בנוסף גם קרע ברצועות. במשך שנתיים וחצי טופלתי ללא הפסקה בטיפולי פיזיוטרפיה ומשככי כאבים. כל סוג של פעילות בסיסית כמו הליכה ואפילו עמידה ממושכת על הרגליים לא הייתה אפשרית עבורי. גם הניתוח לשחזור הרצועות שעברתי לפני שנה לא עזר לי לחזור לשגרת חיי, ההחלמה לא הייתה מהירה כפי שציפו. התחלתי להשתמש בקפסולות הסגולות ולאחר שבועיים הייתה הקלה משמעותית בכאבים ובתפקוד. היום לאחר 5 חודשים של נטילת הקפסולות הסגולות אני יכולה לרוץ, לרקוד ולהנות מכל מה שרק ארצה. בנוסף, בזכות הקרמים המופלאים של b:hip הצלקת של הניתוח דוהה ונעלמת עם הזמן".
ליהי הדר, בת 21, מנתניה.


לחץ דם גבוה
"במשך 6 שנים סבלתי מלחץ דם גבוה בערכים של 160/100 - לא יכולתי לחיות ללא כדורים. חודש לאחר תחילת נטילת הקפסולות הסגולות חשתי הרבה יותר יציבה. לאחר חודשיים לחץ הדם התייצב ובמשך השנה וחצי האחרונים עם b:hip לחץ הדם שלי מאוזן על 115/80 ואני לא נוטלת כדורים להורדת לחץ דם בכלל. תודה ל b:hip!".
יעל כהן


כאבי ברכיים ועור הפנים
"בשנים האחרונות סבלתי מכאבי ברכיים - כנראה בעקבות הלידות, ולאחר שימוש של מספר שבועות בקפסולות הסגולות של b:hip עם AC-11 הכאבים נעלמו לחלוטין אפילו כשאני עושה תנועות פתאומיות. לאחר שימוש של שבוע הרגשתי בקרמים ובקפסולות הרגשתי הבדל משמעותי בעור הפנים - זוהר יותר, חלק יותר וגמיש יותר. כיום אני משתמשת רק בערכת ה AC-11 (קרם יום, קרם לילה וקפסולות סגולות) ואין לי צורך יותר במסכות ופילינג".
ויקטוריה מונסטריצקי, בת 32.

כאבי גב תחתון
"מאז לידת בני הבכור לפני 19 שנה אני סובלת מכאבים בגב תחתון שמקרינים כאב לרגל, עד כדי חוסר תחושה. מצב זה החמיר עם כל לידה וגרם לי לעוגמת נפש ופגיעה באיכות החיים. לאחר שימוש בערכת ה DNA Repair של b:hip במשך 5 ימים הרגשתי שיפור משמעותי בעוצמת הכאב ובאיכות השינה".
איריס השלי, בת 43, מקדימה.
דלקת במפרק היד
"סבלתי תקופה ארוכה מדלקת במרפק יד ימין (נקרא אלבו טניס). הייתי הולך עם תומך בקביעות. לאחר חודש וחצי של שימוש בערכת ה DNA Repair של b:hip הכאבים פסקו ואני ללא תומך".
אילן לוי, בן 45, ממודיעין.

מיגרנות וכאבי ברכיים
"סבלתי במשך שנים רבות ממיגרנות בתקופות מעבר מזג אויר וכאבי ברכיים מגיל 20. לאחר נטילת 2 קפסולות סגולות ביום במשך שבועיים, זו היתה הפעם הראשונה שלא קיבלתי מיגרנה בחמסין וכאבי הברכיים נעלמו". ילנה נסגובורוב, בת 42, מבת ים.


כאבי פרקים באצבעות הידיים
"לפני כשנתיים התחילו כאבים בפרקי האצבעות. פניתי לרופאת המשפחה שהפנית אותי לעשות בדיקות לדלקת פרקים. תודה לאל התשובה הייתה שלילית - אין דלקת פרקים אבל היא המשיכה ואמרה שאלו תופעות מוכרות של גיל המעבר. היא הראתה לי את הזרת שלה שקיבלה עיוות בפרק האצבע. הרופאה אמרה לי שאין מה לעשות, אלו תופעות ידועות ואין לזה תרופה. לפני מספר חודשים התחלתי לקחת את הקפסולות הסגולות של b:hip ותוך שלושה שבועות הרגשתי הקלה בכאבים ובגמישות של האצבעות. לאחר חודשיים נעלמו הכאבים לחלוטין". פלורי מסילתי, בת 58, מקריית אונו.


כאבי גב
"בצבא הייתי נהג ומפקד נהגים מה שאומר שרוב הזמן הייתי בישיבה מאחורי ההגה. מאז הצבא אני סובל מכאבי גב שפוגעים מאוד באיכות חיי. אחרי 5 ימים של שימוש בקפסולות הסגולות של b:hip עבר הכאב. כיום אחרי 6 חודשים לא חזרו הכאבים ואני מרגיש עם כוח ואנרגיות כל בוקר.
סטס זוסקין, בן 29, נשוי+1, מחדרה.


​התאוששות מהירה מניתוח וצרבת
​" בעקבות ירידה במשקל של כמעט 80 ק"ג נשארו לי הרבה עודפי עור. עברתי 3 ניתוחים מקיפים להסרת העודפים. בנטילה של 2 קפסולות סגולות של b:hip בכל יום, ההתאוששות מכל ניתוח היתה מהירה מאוד (מספר ימים) ומריחת הקרמים מערכת ה DNA Repair על התפרים עזרה להחלמה מהירה, מניעת דלקות בתפרים, מניעת גירודים ואיחוי מהיר ויפה. בנוסף סבלתי מצרבות באופן קבוע ותרופות שנטלתי למניעה לא עזרו באופן מלא. מאז שהתחלתי להשתמש בקפסולות הסגולות של b:hip כמות ועוצמת הצרבות ירדו ב %50 וזה הולך ומשתפר משבוע לשבוע". אפריל ליאון, בת 37, ממודיעין.


 מחלה גנטית נדירה
​"יונתן, בן 4, סבל ממחלה גנטית נדירה מאוד שפגעה לו בחלק מהעצמות בגוף. הפגיעה הבולטת ביותר היתה פגיעה באגן ואורך רגליים שונה - רגל שמאל היתה קצרה ב 3 ס"מ מרגל ימין. המצב דרש עקב קבוע בנעל שמאל. לאחר שימוש קבוע של 6 חודשים ב AC-11 הרגל הקצרה התארכה והאגן התיישר וכיום כמעט ואין הבדל באורך הרגליים של יונתן.
אסנת, בת 31, ממודיעין, נשואה + 2.


 מיגרנות
​"אחרי הלידה של התאומים שלי לפני 15 שנה, סבלתי באופן קבוע ממגרנות קשות. לאחר 3 חודשים שהשתמשתי בערכת ה DNA Repair של b:hip אני ללא מגרנות בכלל.

שרונה לוי, בת 42, ממודיעין, נשואה + 3.מוצרים קשורים :
ליקוריץ המקורי - מוכח מדעית לסוכרת , בעיות זרימת דם ועוד

קול-פייר - נוגד דלקות וכאבים חזק ביותר

טינקטורה להליקובקטור פילורי
בקש ייעוץ על המוצר - חינם
בית טבע - מיטב
search engine by freefind
למעי רגיז / רגיש
גזים
צרבות
דלקת קיבה
דלקת תריסריון
גסטריטיס
הליקובקטר פילורי
בעיות עיכול שונות
לעיכול אחרי ארוחה כבדה
לקלקול קיבה

לחץ כאן לפרטים
הרבל אקספרטס - herbal experts
ריניומקס - חיזוק חיסוני - מחלת הנשיקה - שלבקת חוגרת
בריזטק - לבעיות נשימה , סטרפטוקוק , שיעול כרוני , ליחה
מגנו-סופט-מגנזיום ספריי - לשימוש חיצוני
רדמקס - למערכת חיסון ואנמיה
קלירמקס- ניקוז לימפתי
הוטמקס - דיאטה ושריפת שומנים
טיפול בקנדידה - פיטרוקנדי
טיפול בהליקובקטר - הליקומת
טיפול באבני כיס מרה - גלסטון
טיפול בעצירות כרונית - ק.ק מקס
טיפול בסטרס - אדפטומקס
טיפול ב קשב וריכוז - חישובית
טיפול בפרוסטטה מוגדלת - ערמונקי
טיפול בדלקות וכאבים - קולפייר
טיפול בערמונית מוגדלת בקפסולות - פ.פ מקס
פאו דה ארקו אקסטרקט
דיגסון - גזים וצרבת
גו.הי.פי - לדיכאון
הרקולס - לחשק מיני וזקפה
גלולס - לטיפול בסוכרת
גו היי - טיפול בחרדות | דיכאון | סטרס בכמוסות
טיורקס - טיפול בקנדידה | פרזיטים | וירוסים | חיידקים בכמוסות
 
מוצרי חברת ננו-טבע
המקור
פמיקס - איזון הורמונלי לנשים
מינרול - לנשירת שיער
מורינגה ננו נוזלית
פלוריל - נגד פרזיטים ותולעים
 
מוצרים ייחודיים מבוססי פטריות קיסר
טיפול בשילשול כרוני מתמשך או בעצירות Meigui
אורל ליקוויד - טיפול בשלבקת חוגרת - וירוסים וחיידקים
Liuwei Cha - תה פואר לשיפור תפקודי הקיבה והמעיים
לינצ'י - לבעיות קשב וריכוז
פוהו לב קריסטלי
פוהו לירידה במשקל
הסידן הנספג בעולם
פוהו ניקוי רעלים
חגורות מגנטיות - אבני חן ומינרלים
בדיקת ברפואת תדרים - ביו-טסט
רפואת תדרים - לידומד ביו
פורמולות למערכת העיכול
פורמולה ייחודית לטיפול במעי רגיז
טינקטורה - נגד הליקובקטור פילורי
פורמולה ייחודית בלעדית נגד פרזיטים וטפילים ודלקות מעיים
ערכה לטיפול בפרזיטים - טפילים - טפילי מעיים
פורמולה לטיפול בעצירות כרונית
ערכה טיפולית למעי רגיז
פורמולה לטיפול בטחורים - טחורים מדממים וטחורים אשר דורשים ניתוח
טיפול בטחורים משחה טבעית לטיפול בטחורים
ערכה טיפולית להליקובקטר פילורי
ערכה טיפולית נגד קנדידה על בסיס טינקטורה
ערכה לטיפול בקנדידה ואגינלית - פטריה בנרתיק
ערכה לפירוק אבנים בכיס המרה ללא ניתוח
פורמולות לבעיות עור
לומינס - תחליף לבוטוקס , נגד קמטים ואקנה
אורטיקריה (חרלת /סרפדת/HIVES /Urticaria)
ערכות לבעיות אוטואימוניות
פורמולה לבלוטת התריס והאדרנל - אנטי-סטרס
ערכה טיפולית לזאבת
פיברומיאלגיה | Fibromyalgia - ערכה טיפולית
ערכה טיפולית לפרקינסון - טיפול בפרקינסון
ערכה לטיפול בטרשת נפוצה
פורמולות ומוצרים אנטי ויראליים
פורמולה ייחודית לטיפול בוירוסים - נגיפים - הרפס זוסטר , מחלת הנשיקה
ערכה לטיפול במחלת הנשיקה - נגיף אפשטיין בר
פורמולות ומוצרים אנטי דלקתיים
פורמולה נגד כאבים - COOL-FIRE
תמצית מומיו טהור
פורמולה ייחודית לטיפול בגאוט
פורמולות ומוצרים נגד סוכרת , מחזור דם וכלי דם
ליקוריץ - מניעה וטיפול בטרשת עורקים , סוכרת , לחץ דם
פורמולות ומוצרים שונים להורדה במשקל ודיאטה
קפה להרזיה - ג'ביטה
פורמולות לפוריות האשה והגבר
פ פ מקס- לפרוסטטה מוגדלת
פורמולה ייחודית לטיפול באין אונות
ערכה לטיפול בפוריות הגבר , איכות וכמות הזרע
סרונין - לשיפור התפקוד המיני - לגברים
ערכה לטיפול בהגדלה שפירה של בלוטת הערמונית - פרוסטטה מוגדלת
פורמולה נגד אין אונות ובעיות זקפה
פורימור - שיפור איכות וכמות הזרע הגברי
פורמולות לקשב וריכוז / היפראקטיביות
קפה לקשב וריכוז - אנרגיה - ג'ביטה
פורמולה ייחודית לטיפול בקשב וריכוז
קורולול לילדים - לבעיות קשב וריכוז
קורולול למבוגרים - לבעיות קשב וריכוז
דיכאון / בעיות שינה
פורמולה ייחודית לטיפול בדיכאון
דיפרסון - לצאת מהדיכאון
ויטמינים / מינרלים / צמחי מרפא
אנטיאייג'ינג - הטוב בעולם FINITI
תה פאו דארקו - אנטי סרטני - נגד זיהומים ודלקות
Kelp- ניקוי רעלים וחיזוק מערכת החיסון
ספירולינה - חיזוק המערכת החיסונית - ניקוי רעלים ואנרגיה
סלניום - חיזוק המערכת החיסונית
מורינגה - לחיזוק המערכת החיסונית
חומצה אלפא ליפואית - R-ALA - R-Lipoic-Acid
Coenzyme Q10 (Ubiquinol-Kaneka's QH) - קיו10
קריאטין – CREATINE Kre-Alkalyn
שמן כבד של דג קוד נורבגי (Cod Liver Oil)
b12 methylcobalamin 5000mcg מתילקובלמין
כלורלה - ניקוי רעלים - chlorella
גוטו קולה - צמח דלקות המפרקים
ויטמין C באבקה - Vitamin C Powder
אומגה 3 טבעונית , צמחית מצמח המרווה
מוצרים ייחודיים אחרים
בדיקה במכשיר ביו-טסט
מכשיר לידומד - בדיקות לא פולשניות
הדמיה תרמוגרפית רפואית
Bio Zen – הגנה מפני קרינה אלקטרומגנית - לטלפון הסלולרי
HELO - הצמיד ששומר עליך - בודק ECG וסוכר
VidaCell - וידהסל
מכשיר WATER RELAX
Powerstrip - מדבקה נגד כאבים כרוניים חזקים - לפיברומיאלגיה
Laminine ® למנין FGF וחומצות אמינו ממקור טבעי
BHIP- purple caps AC-11 הקפסולות הסגולות
מי כסף - תחליף לאנטיביוטיקה - טבעי
פדים עם צ'יפ לאיזור האינטימי לאשה ולגבר
טיפול בסרטן

בדיקה במכשיר ביוטסט


בית טבע בריאות
footer

טבע קליני - 077-5061500
*כל הזכויות שמורות "לטבע קליני" ,אין להעתיק או לשכפל ללא אישור מנהלי האתר.
*ערכת מוצרים אינה מצהירה על "ריפוי" כל שהוא, אלא על טיפול בלבד.
*חלק גדול מהמוצרים בערכות כשרים.
*כל המוצרים בערכה הם מבוססי צמחים ובאישור משרד הבריאות.
*אנחנו מכבדים את הפרטיות שלכם ולא נמסור הפרטים שלכם לאף גורם או צד שלישי.
*דוא"ל : b.10teva@gmail.com
*ניתן לרדת מרשימת תפוצה בכל עת.