menu
צור קשר עדויות מאמרים פרסום חדשות אודות דף הבית


טיפול אלטרנטיבי בסרטן

בדיקת סרטן עי מכשיר ביו-טסט דף הבית >>טיפול בסרטן ע"י רפואה משלימה

טיפול בסרטן ע"י רפואה משלימהשלום רב לגולשי האתר – המידע בדף זה עלול לזעזע אנשים אשר בחרו בדרך הרגילה לטפל בסרטן – כימו , הקרנות , ניתוחים – . נשמח לעזור לכם ולהמליץ לכם על טיפולים שיוכלים להיות משולבים עם הכימו אנחנו לא יכולים להמליץ כאן על מוצרים בדף זה , כי במקרה של סרטן – כל סרטן לגופו ומצבו האישי של החולה יחייב טיפול שונה , סרטן התחלתי או סרטן סופני ?? אצלנו אין סרטן סופני רק סוף לטיפול הקונבציונאלי הסופני ...

להמלצה על ערכת טיפולים אישית , ומעקב אישי פרטי.
מלאו את הטופס ייעוץ למטה בתחתית הדף עם המידע הבא :
כמה זמן יש לכם סרטן ?
אילו טיפולים השתמשתם ?
האם אתם עדיין בטיפולים ?
איזה סוג סרטן יש לכם ?כיצד לטפל סרטן בדרך טבעית או למה לא ללכת בדרך הרגילה ?

כל החיים מפחידים אותנו מפני הסרטן, התקשורת והרופאים – זו המחלה שכולם פוחדים ממנה כי יודעים שהתגברות על המחלה הזו היא קשה במיוחד ... האמנם ?

לפי השיטות הקונבנציונאליות אכן אנו צריכים לחשוש ממנה מאוד – כימותרפיה , הקרנות וניתוחים להסרת גידולים הם משהו שבאמת צריך לפחד ממנו !!!

כימותרפיה
כימותרפיה היא תערובת רעילה של כימיקלים שנועדו לחסל את הסרטן ע"י כימיקלים (רעלים) ולמנוע ממנו להתפשט אל יתר חלקי הגוף , בדרך רק שוכחים להזכיר למטופל שטיפול כזה בעצם יכול לגרום גם לסרטן ( כן הטיפול הכימותרפי עצמו מסוכן ביותר) לא ברור איך מצפים מאנשים להבריא מסרטן עם אותם חומרים שגורמים לסרטן פשוט עבודה בעניים – אולי הכימותרפיה תחסל את הגידול – אבל היא תחמיר את הבעיה והסרטן 100% יחזור ושהוא יחזור הוא יהיה הרבה יותר קטלני ומהיר – את זה בטוח לא יגידו לכם ....
ועם תופעות לוואי מזעזעות ממש – חלקם נשארות שנים ויוצרות נזקים בלתי הפיכים אצל אלו ששורדים את התהליך . ( האחוזים זה לא מה שמספרים לכם) אחרי 4 שנים שחולה שורד הוא נחשב שורד גם עם מת שלושה חודשים אחרי וגם עם גילו אצלו סרטן הרבה יותר קטלני 3 שנים אחרי...
את זה הוא כבר לא ישרוד עם כימו...

הקרנות – גם ההקרנה הכי ממוקדת עוברת דרך רקמות בריאות – וגם לה תופעות לוואי מזיקות והרסניות .

ניתוח - להוריד איבר מהגוף או גידול ע"י פלישה לגוף מבלי להוציא את הסיבה לסרטן היא שטות מוחלטת – זה ברור שהסרטן יחזור . ( לא הוצאתם את הגורם = לא עשיתם כלום )

הסרטן הזה מהו ?

האם הוא חיידק ? האם הוא נגיף ? האם הוא פטריה ? אז למה כל הזמן נלחמים בוא ומנסים להרוג אותו ? נקודה למחשבה – הסרטן מיוצר ע"י תאי הגוף ע"י ה DNA של הגוף אשר
מתפתח בצורה לא תקינה – תקנו את הDNA באופן טבעי – תבריאו מסרטן ומהר – כיצד מתקנים DNA – מתחילים ממערכת החיסון - ומשלימים חוסרים בגוף ע"י מינרלים , ויטמינים , אנטיאוקסידנטים ועוד.

למה אחרי 100 שנות טיפול בסרטן עדיין משתמשים באותן שיטות בלתי יעילות כמו כימותרפיה – הקרנות וניתוחים נגד סרטן - התשובה היא ""כסף"" – הסרטן הוא עסק כלכלי שמפרנס היטב את כל מי שעוסק בו – אונקולוגים – חברות תרופות ,מכונים וממשלות = כמה כסף ? כל חולה סרטן שווה למערכת בין 50.000$ ל – 500.000$ הרופאים אשר שבויים בידי חברות התרופות יכולים להמליץ רק על התהליך הקונבציונאלי נגד סרטן אחרת עלולים לשלול את רשיונם .

לפניכם ראיון עם שרלוט גרסון – הבת של מקס גרסון אשר ריפא חולי סרטן "סופניים" בעזרת דיאטה ייחודית אשר כללה גם תוספי מזון , עורך "חדשות הבריאות " מראיין באנגלית את שרלוט גרסון – ושם היא מסבירה מדוע אף פעם הרופא שלכם לא יוכל להמליץ לכם על טיפולים כאלו . ( 47 דקות , באנגלית ) חובה לשמוע ראיון עם שרלוט גרסון

איך אף פעם לא שאלתם את עצמכם איך זה שעדיין אחרי כל כך הרבה שנות מחקר עדיין לא מצאו אף תרופה באמת יעילה נגד סרטן – אם תשאלו את הרופא שלכם את השאלה הזו הוא יגיד שיש המון סוגי סרטן ושכל אחד צריך תרופה שונה .... מעניין מאוד כימיקלים הם עדיין כימיקלים לא זכור לי שכימותרפיה השתנתה כל כך הרבה כל התרופות ( פריצות הדרך) הנסיוניות עוד יותר מזיקות מהכימותרפיה הרגילה והם יורדות כל הזמן מהמדפים .

ה FDA – מנטרל בכח כל גורם אשר מנסה לפתח משהו אמיתי נגד סרטן, שכל חולה סרטן שווה כל כך הרבה כסף אין דבר ש FDA פוחד ממנו יותר מלאשר לתרופה לטפל סרטן שלא בדרך אחרת מהדרך המקובלת - על תוספי מזון אין רישום פטנטים והן קלות מאוד לייצור , תפנימו טוב לא יתנו לאף אחד לגדל בחצר האחורי שלו תרופה נגד סרטן – ה-FDA קנאי מאוד לחברות התרופות ויעשה הכל כדי להגן עליהם כולל החבאת והשמדת כל זכר לטיפול שיכול להועיל יותר מכימותרפיה וכך במהלך השנים שחשבתם שתמצא תרופה יעילה לסרטן – תכלס אין שום התפתחות ממשית.

ה FDA מקטלג כל תוסף מזון שמראה יעילות נגד סרטן כרמאות – ובתהליכים של הפחדה והטעיה מונע מאנשים נגישות לאותם חומרים שנתגלו והוכחו וריפאו אנשים מהסרטן – אנשים אשר היו מתים בכל דרך אחרת .

חומרים נחוצים אחרים כמו סלניום מינרל מאוד אנטי סרטני גם ממנו מפחידים וטוענים עליו שהוא רעיל – אבל כמובן שהכל הטעיה ודיסאינפורמציה בסיסית של ה DFA שמפחד שיהיו פחות חולי סרטן אז ממציאים לכם כל מיני סיפורים שנועדו להפחיד אותכם מטיפולים טבעיים .

הסרט שלפניכם באנגלית מתאר רק תוסף תזונה אחד מיני רבים ( ויטמין B17 ) או בשמו האחר ליאטריל ( או אמיגדלין – החומר הפעיל ) כל התוספים הכי מועילים לעולם לא תשמעו עליהם או שתמצאו עדויות מזויפות של FDA אשר מנסה בכל מחיר למנוע ממכם לגלות את האמת ומקטלג טיפולים כאלו כמסוכנים מאוד כמובן ההפך הוא הנכון והכימו הרבה יותר מסוכנת מכל טיפול בסרטן אלטרנטיבי שתבחרו – הסרט ארוך אבל שווה לצפיה. אגב ויטמין B17 ניתן למצוא בזרעים של משמישים – אשר נמכרים בכל חניות הטבלינים – אם זה נמצא בצורה טבעית ומוכרים את זה – זה לא רעיל !!! שלא יעבדו עליכם עם קשקושים.


סיפורו של הרי הוקסי – אשר ריפא מאות חולי סרטן "סופניים" ע"י נוסחא ייחודית של ניקוי רעלים ונרדף ע"י ה FDA אשר רדף אותו אל מחוץ לארה"ב . ( חובה לראות ) בסרט הזה תוכלו לראות איך ה FDA מדכא בקיצוניות מבלי לבדוק כל "תרופה",תוסף מזון אפשרית לסרטן – וזה ברור אחרת הכימו וההקרנות יעלמו מן העולם...


מריחואנה רפואית – לא מה שאתם חושבים , מתברר שאפשר להפיק שמן מהמריחואנה שמן הזה נקרא Hemp Oil - והוא ממש יעיל בהשמדת גידולים סרטניים.. וזו גם הסיבה לסרטון הזה.ד"ר ברזינסקי פיתוח שיטה ייחודית משלו ורשם עליה פטנט - ה- FDA מנסה לסגור אותו כבר למעלה מ 10 שנים ע"י מלחמות בבתי משפט בארה"ב – וכל זאת למרות שהנתונים עבור השיטה שלו מראים תוצאות מדהימות של הטבה לסרטן – גם סוגי הסרטן הקשים ביותר הכוללים גידולי מוח.


ויטמין C בהזרקה ישירה לווריד – מסתבר שהטיפול כל כך אפקטיבי ש ה – FDA רודף אחרי היצרנים ואסר את השימוש . כמובן זה פשוט הרבה יותר יעיל מכל כימותרפיה שאי פעם יוצרה וללא תופעות לוואי גם בכמויות גדולות .

FDA outlawing injectable vitamin C to further destroy health of Americans

Aloe Vera: FDA Shut Down a Surprisingly Effective Natural Cancer Cure

הגורמים לסרטן : התשובה האמיתית יכולה להיות מספר גורמים , אצל כל אחד זה שונה , בגלל זה יש כל כך הרבה סוגי סרטן , האחרון שבהם הוא הגורם התורשתי !!! הגורם הסביבתי ושהילה על אורח חיים בריא הם הדרך היחידה למנוע מהסרטן להופיע.

הגורם הסביבתי:
זיהום אוויר - האוויר בערים הגדולות מזוהם ביותר . יש אזורים שידועים כמסוכנים יותר לגוף עם עליה של מאות אחוזים במקרי הסרטן – כמו למשל קרבה למפעלים .

זיהום מים – המים שאנחנו שותים בכל יום מזוהמים ב"פלואוריד מסרטן במיוחד" , מתנת משרד הבריאות שלנו שעד היום עשרות עצומות לא מנעו ממנו להפוך את החוק כנגד .

קרינה – קרינה ידועה כבר שנים רבות כמסרטנת , יש הרבה סוגים שונים של קרינות עם השפעות שונות , הקרינה החמורה ביותר כמובן היא קרינה רדיואקטיבית , אבל לא נתייחס אליה כי זה ברור מאליו .קרינה שלא שמים לב אליה היא קרינה אלקטרו מגנטית –( מכשירים חשמליים) וקרינה מייננת – ( טלפונים סלולריים ) קרינה נוספת מסוכנת במיוחד היא קרינה מעמודי מתח גבוהה .

הגורם האנושי – אנחנו בעצמנו גורמים לכך!
עישון – זה ברור מאליו כל אחד יודע – בכל זאת המון אנשים ממשיכים לעשן . בכל סיגריה יש כ 100 חומרים רעילים מסרטנים.
תזונה - תזונה לקויה חסרת מינרלים וויטמינים , ג'אנקפוד , מזון מבושל בכמויות גדולות חלב ומוצריו ,בשר מעובד או קפוא ,מזון מהיר , מרוסס בחומרי הדברה מהונדס גנטי ומלאכותי .

חיסונים - מתכות כבדות וחומרים רעילים אחרים בחיסונים, כספית – אלומיניום ועוד. ( ללא כל קשר לחיידקים או וירוסים מוחלשים )

חיסונים וסרטן - כדאי לראות


למה יש לילדים קטנים סרטן ? הרי לכמה כימיקלים כבר אפשר להחשף ב-5 שנים שהם מוגנים בבית בעיקר – הסבר מדוייק איך מייצרים חיסונים עלול להסביר.

הגורם הסביבתי והגורם האנושי ביחד הם הגורמים לסרטן : אבל למה הוא נוצר ?
כימיקלים , קרינה , תזונה , זיהום אוויר וזיהום מים מובילים לירידה ביכולת המערכת החיסונית
אשר בנויה באופן טבעי לקטול תאים סרטניים , אצל חולי סרטן המערכת החיסונית אבדה היכולת הזו לחסל תאים שהפכו סרטניים ואז נוצר הסרטן . חיזוק ותיקון המערכת החיסונית יביא להטבה בגוף – יחזיר לו את היכולת הטבעית שלו . חיזוק המערכת החיסונית ללא שינוי אורך חיים וניקוי רעלים עלול להיות לא יעיל - הרעלים – הקרינה והכימיקלים שאנו צרכנו במשך שנים או חודשים הם אלו שגורמים להחלשות במערכת החיסון הם אלו שגורמים לה להתעלם מהסרטן .

ניקוי רעלים ע"י תוספי מזון הוא התשובה וכהמשך טיפול חיזוק המערכת החיסונית והפסקת הפעילויות המזיקות לגוף .


כתבה קשורה :

טיפולי כימותרפיה לסרטן – 2% הישרדות – טיפול סופני בהחלט

בקש ייעוץ על המוצר - חינם
בית טבע - מיטב
search engine by freefind
למעי רגיז / רגיש
גזים
צרבות
דלקת קיבה
דלקת תריסריון
גסטריטיס
הליקובקטר פילורי
בעיות עיכול שונות
לעיכול אחרי ארוחה כבדה
לקלקול קיבה

לחץ כאן לפרטים
הרבל אקספרטס - herbal experts
ריניומקס - חיזוק חיסוני - מחלת הנשיקה - שלבקת חוגרת
בריזטק - לבעיות נשימה , סטרפטוקוק , שיעול כרוני , ליחה
מגנו-סופט-מגנזיום ספריי - לשימוש חיצוני
רדמקס - למערכת חיסון ואנמיה
קלירמקס- ניקוז לימפתי
הוטמקס - דיאטה ושריפת שומנים
טיפול בקנדידה - פיטרוקנדי
טיפול בהליקובקטר - הליקומת
טיפול באבני כיס מרה - גלסטון
טיפול בעצירות כרונית - ק.ק מקס
טיפול בסטרס - אדפטומקס
טיפול ב קשב וריכוז - חישובית
טיפול בפרוסטטה מוגדלת - ערמונקי
טיפול בדלקות וכאבים - קולפייר
טיפול בערמונית מוגדלת בקפסולות - פ.פ מקס
פאו דה ארקו אקסטרקט
דיגסון - גזים וצרבת
גו.הי.פי - לדיכאון
הרקולס - לחשק מיני וזקפה
גלולס - לטיפול בסוכרת
גו היי - טיפול בחרדות | דיכאון | סטרס בכמוסות
טיורקס - טיפול בקנדידה | פרזיטים | וירוסים | חיידקים בכמוסות
 
מוצרי חברת ננו-טבע
המקור
פמיקס - איזון הורמונלי לנשים
מינרול - לנשירת שיער
מורינגה ננו נוזלית
פלוריל - נגד פרזיטים ותולעים
 
מוצרים ייחודיים מבוססי פטריות קיסר
טיפול בשילשול כרוני מתמשך או בעצירות Meigui
אורל ליקוויד - טיפול בשלבקת חוגרת - וירוסים וחיידקים
Liuwei Cha - תה פואר לשיפור תפקודי הקיבה והמעיים
לינצ'י - לבעיות קשב וריכוז
פוהו לב קריסטלי
פוהו לירידה במשקל
הסידן הנספג בעולם
פוהו ניקוי רעלים
חגורות מגנטיות - אבני חן ומינרלים
בדיקת ברפואת תדרים - ביו-טסט
רפואת תדרים - לידומד ביו
פורמולות למערכת העיכול
פורמולה ייחודית לטיפול במעי רגיז
טינקטורה - נגד הליקובקטור פילורי
פורמולה ייחודית בלעדית נגד פרזיטים וטפילים ודלקות מעיים
ערכה לטיפול בפרזיטים - טפילים - טפילי מעיים
פורמולה לטיפול בעצירות כרונית
ערכה טיפולית למעי רגיז
פורמולה לטיפול בטחורים - טחורים מדממים וטחורים אשר דורשים ניתוח
טיפול בטחורים משחה טבעית לטיפול בטחורים
ערכה טיפולית להליקובקטר פילורי
ערכה טיפולית נגד קנדידה על בסיס טינקטורה
ערכה לטיפול בקנדידה ואגינלית - פטריה בנרתיק
ערכה לפירוק אבנים בכיס המרה ללא ניתוח
פורמולות לבעיות עור
לומינס - תחליף לבוטוקס , נגד קמטים ואקנה
אורטיקריה (חרלת /סרפדת/HIVES /Urticaria)
ערכות לבעיות אוטואימוניות
פורמולה לבלוטת התריס והאדרנל - אנטי-סטרס
ערכה טיפולית לזאבת
פיברומיאלגיה | Fibromyalgia - ערכה טיפולית
ערכה טיפולית לפרקינסון - טיפול בפרקינסון
ערכה לטיפול בטרשת נפוצה
פורמולות ומוצרים אנטי ויראליים
פורמולה ייחודית לטיפול בוירוסים - נגיפים - הרפס זוסטר , מחלת הנשיקה
ערכה לטיפול במחלת הנשיקה - נגיף אפשטיין בר
פורמולות ומוצרים אנטי דלקתיים
פורמולה נגד כאבים - COOL-FIRE
תמצית מומיו טהור
פורמולה ייחודית לטיפול בגאוט
פורמולות ומוצרים נגד סוכרת , מחזור דם וכלי דם
ליקוריץ - מניעה וטיפול בטרשת עורקים , סוכרת , לחץ דם
פורמולות ומוצרים שונים להורדה במשקל ודיאטה
קפה להרזיה - ג'ביטה
פורמולות לפוריות האשה והגבר
פ פ מקס- לפרוסטטה מוגדלת
פורמולה ייחודית לטיפול באין אונות
ערכה לטיפול בפוריות הגבר , איכות וכמות הזרע
סרונין - לשיפור התפקוד המיני - לגברים
ערכה לטיפול בהגדלה שפירה של בלוטת הערמונית - פרוסטטה מוגדלת
פורמולה נגד אין אונות ובעיות זקפה
פורימור - שיפור איכות וכמות הזרע הגברי
פורמולות לקשב וריכוז / היפראקטיביות
קפה לקשב וריכוז - אנרגיה - ג'ביטה
פורמולה ייחודית לטיפול בקשב וריכוז
קורולול לילדים - לבעיות קשב וריכוז
קורולול למבוגרים - לבעיות קשב וריכוז
דיכאון / בעיות שינה
פורמולה ייחודית לטיפול בדיכאון
דיפרסון - לצאת מהדיכאון
ויטמינים / מינרלים / צמחי מרפא
אנטיאייג'ינג - הטוב בעולם FINITI
תה פאו דארקו - אנטי סרטני - נגד זיהומים ודלקות
Kelp- ניקוי רעלים וחיזוק מערכת החיסון
ספירולינה - חיזוק המערכת החיסונית - ניקוי רעלים ואנרגיה
סלניום - חיזוק המערכת החיסונית
מורינגה - לחיזוק המערכת החיסונית
חומצה אלפא ליפואית - R-ALA - R-Lipoic-Acid
Coenzyme Q10 (Ubiquinol-Kaneka's QH) - קיו10
קריאטין – CREATINE Kre-Alkalyn
שמן כבד של דג קוד נורבגי (Cod Liver Oil)
b12 methylcobalamin 5000mcg מתילקובלמין
כלורלה - ניקוי רעלים - chlorella
גוטו קולה - צמח דלקות המפרקים
ויטמין C באבקה - Vitamin C Powder
אומגה 3 טבעונית , צמחית מצמח המרווה
מוצרים ייחודיים אחרים
בדיקה במכשיר ביו-טסט
מכשיר לידומד - בדיקות לא פולשניות
הדמיה תרמוגרפית רפואית
Bio Zen – הגנה מפני קרינה אלקטרומגנית - לטלפון הסלולרי
HELO - הצמיד ששומר עליך - בודק ECG וסוכר
VidaCell - וידהסל
מכשיר WATER RELAX
Powerstrip - מדבקה נגד כאבים כרוניים חזקים - לפיברומיאלגיה
Laminine ® למנין FGF וחומצות אמינו ממקור טבעי
BHIP- purple caps AC-11 הקפסולות הסגולות
מי כסף - תחליף לאנטיביוטיקה - טבעי
פדים עם צ'יפ לאיזור האינטימי לאשה ולגבר
טיפול בסרטן

בדיקה במכשיר ביוטסט


בית טבע בריאות
footer

טבע קליני - 077-5061500
*כל הזכויות שמורות "לטבע קליני" ,אין להעתיק או לשכפל ללא אישור מנהלי האתר.
*ערכת מוצרים אינה מצהירה על "ריפוי" כל שהוא, אלא על טיפול בלבד.
*חלק גדול מהמוצרים בערכות כשרים.
*כל המוצרים בערכה הם מבוססי צמחים ובאישור משרד הבריאות.
*אנחנו מכבדים את הפרטיות שלכם ולא נמסור הפרטים שלכם לאף גורם או צד שלישי.
*דוא"ל : b.10teva@gmail.com
*ניתן לרדת מרשימת תפוצה בכל עת.