menu
צור קשר עדויות מאמרים פרסום חדשות אודות דף הבית


למנין

למנין וטרשת נפוצה
למנין ופסוריאזיס


למנין וכשל כליות


למנין ודיכאון


למנין ומחלות מפרקים - ארטריטיס


למנין ופרקינסון


למנין ו ADHD ו אספרגר
דף הבית >> Laminine - למנין

Laminine ®   FGF וחומצות אמינו ממקור טבעי


Laminine ® - למנין
FGF וחומצות אמינו ממקור טבעי

האם תהית אי פעם איך ילד מתפתח פיזי בקצב כזה דרמטי? איך אדם צעיר יכול להפעיל כל כך הרבה אנרגיה ולשחזר כמעט באופן מיידי? האם אתה סקרן לגבי מדוע ילד מסוגל ללמוד שפות כל כך מהר וכיצד הם יכולים לזכור את הפרטים הקטנים ביותר?.

התשובה האמתית טמונה במתחם שהוא חיוני בתמיכה בהתפתחות עוברית; זה נקרא פיברובלסטים Growth Factor FGF)). בעוד FGF הוא זמין בשליה האנושית, זמינותו לגוף האדם פוחתת לאורך זמן ובעצם נעלמת ככל שאנו מתבגרים. הגוף שלנו אינו מסוגל לייצר FGF משלו, ולכן הוא חייב לגזור אותו מאספקת המזון.
זה המקום שבו Laminine® ממלא קישור חיוני, חסר בשרשרת האנושית של חיים.
Laminine, תוסף טבעי, המקור היחיד אחר הידוע שמשחזר ויוצר FGF במבוגרים. מחקר על FGF עם מהות תכנות מחדש של תאי גזע בוגרים וחומצות אמינו בגוף (המרכיבים את הכלים שלה תיקון טבעי) להגיע לאזורים שזקוקים לו ביותר. ברגע שיש, יש להם כלים לתיקון אלה את היכולת לשלב את עצמם עם חלק מסוים בגוף. המשימה שלהם ולאחר מכן הופכת לתיקון ולהתחדשות התאים ורקמות בכל מקום בו היא בגוף. זה מסביר מדוע Laminine הוכיח מגוון רחב של הטבות לאנשים שונים.

כנסו לדף העדויות הגדול ברוסית : תרגמו לאנגלית או לעברית

http://www.svidetelstvalaminine.com/index.html - נפתח בחלון חדש

היתרונות הבריאותיים של LAMININE®
Laminine® מסייע להורדת רמות סטרס ולחצים פנימיים
• שומר על רמות קורטיזול תקינות
• מווסת את רמות סרוטונין
• מפחית מתח פיזי ונפשי

Laminine® מסייע לשיפור "שינה & עור"
• מתון תגובת הלחץ
• בונה קולגן לעור בריא
• מפחית סימני הזדקנות רגילה

Laminine® מסייע לשיפור "אנרגיה וכוח פיזי"
• משפר את הסיבולת ואנרגיה
• משפר את טונוס שרירים וחוזק
• מגביר את הליבידו / תשוקה מינית (גברים ונשים)

Laminine® מסייע "נפש ורגשי" שיפור
• ממריץ את ייצור DHEA טבעי
• עוזר לתפקוד המוח ופעילות מוחית
• מגביר את הערנות
• משפר את הפוקוס
• תומך באיזון רגשי
• משפר את התחושה כללית של הרווחה
• מגביר את הכוח פיזי ונפשי

כבר ב 1929, רופא בקנדה גילה דרך לחלץ את 'מהות החיים " של ביצה מופרה מעופות אחרי תשעה ימים. הוא מצא כי בדיוק על את היום התשיעי, כל המרכיבים הדרושים כדי ליצור חיים הם ברמה הגבוהה ביותר שלהם. למעשה, החלבונים המעניקים חיים הם כל כך חזקים, בשלב זה, כי אפרוח חי בקע רק שבועיים לאחר מכן. השיטה של תהליכי מיצוי וייבוש בהקפאה התבררה כהצלחה אדירה עבור החולים של רופא זה.

ד"ר ג'ון רלסטון דוידסון שערו כי תמצית מוזרקת מביצי תרנגולת מופרות יכולה להיות מועילה עבור מספר החולים בסרטן שלו. למעשה, הוא בילה יותר מעשור בפיתוח ומחקר של התאוריה שלו. עם זאת, כאשר ד"ר דוידסון נפטר בשנת 1943, המחקר שלו על ביצי תרנגולת מופרות הגיע במהירות ובשקט עד שנעצר ואבד. למרבה הצער גילוי פריצת הדרך זו מת כאשר הרופא מת.

כ50- שנים מאוחר יותר טכניקת חילוץ וייבוש הקפאה זו התגלתה מחדש על ידי המומחה מנורבגיה על מחקר ביצה, ד"ר Bjodne Eskeland. ד"ר Eskeland גם שיער כי ביצי תרנגולת מופרות, הכילו שילוב מיוחד של חומצות אמינו, פפטידים, ושברי חלבון שיכול לעזור לספק מערך מדהים של יתרונות בריאותיים כאשר הוא נצרך על ידי בני אדם.

בתאוריה, ביצים אלה מודגרות באופן חלקי, ביצים מופרות 9 יום, מכילות את כל החומרים המזינים נדרשים כדי להתחיל בחיים חדשים. זה כולל ויטמינים, מינרלים וחלבונים, כמו גם גורמי הגנה חשובים, גורמי גדילה, הורמונים ורכיבים פעילים ביולוגיים אחרים. עוד לא הרבה היה ידוע על גורם הגדילה בזמן, ברמה הגבוהה של oligopeptides (פפטידים קטנים) מחקר שעשינו על הצורך בתחבורה מהירה על פני קרום העיכול כדי להפיק יתרונות יעילים מחומצות אמינו.

איך עושה Laminine ™ עבודה ומה הוא אותו?
שילוב המושלם של חיה המעניק חיים שמקורו מן היבשה, בים ובצמח. Laminine ™ הוא Superfood טבעי, סינרגטי המכיל 22 חומצות אמינו, מינרלים, ויטמינים ופיברובלסטים Growth Factor (FGF). ™ Laminine מופק מביציות מופרות ביום ה -9 של חיים; כל כוח החיים הפוטנציאלי פעיל אך התאים (תאי גזע) לא התחילו להבחין.

Laminine ™ הוא מוצר טבעי 100% שלא כמו רוב המוצרים שלוקחים 2-3 שבועות כדי לייצר הבדל בולט, רוב האנשים מוצאים Laminine ™ נותן שינויים מוחשיים בתוך 48 שעות - שיפור מצב רוח, מוטיבציה, טוב יותר לעיכול / חיסול, ראייה מחודשת, וכו 'בהתאם למה שהגוף שלך כבר חסר, Laminine ™ מזין את תאים שלך, כך שהם יכולים לבנות מחדש / לאזן מחדש את הגוף שלך ולהחזיר את הזמן אחורה. Laminine ™ הוא מזון טבעי, סינרגטי סופר המכיל 22 חומצות אמינו, מינרלים, ויטמינים ופיברובלסטים Growth Factor (FGF). Laminine ™ מכיל שילוב טבעי של חומרים מזינים, כולל חומצות אמינו, glycopeptides, וoligopeptides שמגיעות מביציות מופרות, חלבוני צמח בודדים, ואלמנטים ימיים שפועלים יחד כדי ליצור מזון סופר לגוף ולנפש.

יש ל-Laminine ™ מגוון יתרונות בריאותיים פוטנציאליים, כולל, כוח, סיבולת, החשק המיני מוגבר, ותחושה של רווחה. השפעות שונות אלה עשויים להיות קשורות לכל ההפחתה המשמעותית של הורמון לחץ קורטיזול (על ידי כ -50 אחוזים) לאחר הבליעה של Laminine ™.צוות של מדענים להוביל על ידי ד"ר אלכס מרטין, רופא מוביל במחקר של תוספי תזונה, במכון LifePharm® הטכנולוגי הלך לעבוד כדי לפתח את התוסף. באמצעות PESE כמרכיב בסיס, הם הסתכלו על הסימפטומים שנגרמו על ידי רוב הדיאטות והסביבה שלנו ולאחר מכן הסתכלו ל" אחראי העל "PESE לשימוש מודרני. מאז, התהליכים כבר פטנט וכמות מחקרים קליניים והמחקר שבאו בעקבותיו הניבה לא פחות מתוצאות מדהימות.

תהליך פטנט מחלץ את הנוזל התזונתי הקריטי מהלבן של ביצה בשלב protoembryonic, כך קרא לו תמצית ProtoEmbryonic שלב (PESE).התמצית סיפקה לא רק מנגנון של תחבורה המהירה של חומרים מזינים מאוד קריטיים, אלא גם הכילה יסוד פיברובלסטים Growth Factor, שהוא ככל הנראה אחראי לחומצות אמינו ופפטידים שינוצלו באופן הנכון, על ידי השימוש הנכון שלהם "מכוון" על ידי הגוף. גורם הגדילה הוא גם אחראי לטיפוח תאי הגזע של הגוף עצמו הן מובחן, ולא מובחן. ניסוחים חומצת אמינו הנפוץ אינם מכילים גורם גדילה זה, וייתכן שלא להיות מנוצלים על ידי המוח באופן יעיל ביותר.

מה זה בדיוק PESE, ומהם היתרונות של התמצית?

תמצית הפרוטו עוברי השלב היא השם שהענקנו למרכיב ב-Laminine שנגזר מ( 9 ימים) מודגרות באופן חלקי ביצי תרנגולת מופרות. PESE מכיל שילוב החזק ומאוזן ביותר של חומצות אמינו לא רק, אלא גם גורמים ידועים (ולא ידועים) אחרים כגון פיברובלסטים Growth Factor. אנו מאמינים חומצות אמינו הנגזרות מנוזלים כגון שילוב עם גורמי הגדילה יכולות לשפר את תפקוד מוח, כי הם "בדיוק" מהונדסים כדי לתמוך בשלב המורכב ביותר של לידה של יצור חי, ההתחלה. תחילת זהו השלב הקריטי ביותר בהתפתחות שלנו בדיוק כמו להמריא הוא הפונקציה המורכבת ביותר בהטסת מטוס, או את הבסיס בבנייה הוא הפונקציה חיונית ביותר בחייו של בניין.

היתרונות הבריאותיים של ביצת התרנגולת היו ידועים במשך מאות שנים. לאחרונה, חקירה נוספת של המנגנון של התפתחות עובר בביצה במהלך הדגירה גילתה של "נס חיים" שווה הערך המדעי. העוצמה של החומרים המזינים הזמינים לעובר בשלב האחרון של שלב פיתוח מאז ומתמיד הניחה להיות גבוה, אבל זה היה רק לאחרונה כי המבנה הכימי של מוצקי ביצה המקוריים לשלבים הקריטיים אלה הושג. בשלב זה oligopeptides עם משקולות מולקולריות קטנות זוהו. שרשרות קצרות של חומצות אמינו אלה יכולות לחצות את מחסום העיכול ללא פירוק או שינוי היחסים ופרופורציות. פפטידים הם הרבה יותר חזק מאשר עצביים אחרים, הדורשים רק כמויות קטנות כדי לייצר השפעה עמוקה.

בנוסף, הספיגה של פיברובלסטים Growth Factor (FGF) (הנוכחי בPESE) על ידי העובר בחדות מגבירה וFGF הנוכחי היה מבודד באמצעות תהליך מוגן בפטנט בדיוק בשלב הנכון של דגירה, חילוץ והקפאה מיובשת להביא "הנס הטבות חיים "לבני אדם.

חילוץ PESE לפני פפטידים וFGF הם "השתמשו למעלה" כדי לבנות איברים ועצמות, מאפשר לנו לספק את הבניין הזה, תיקון, מנגנון תחזוקה של חומצות אמינו באיזון מושלם, פפטידים וגורמי גדילה לבני אדם. בעוד כמעט שאינו מוכר בארצות הברית עד לא מזמן, PESE כבר משווק בהצלחה כתוסף תזונה בסקנדינביה במשך שנים רבות.

איך הוא FGF מועיל לבני אדם?
התערובת המדויקת של oligopeptides ניתן לראות באבני בניין, בלי גשר, או מנהל. התפקיד של דירקטור כאמור מתקיים על ידי גורם גדילה הידוע כפיברובלסטים Growth Factor, או FGF. FGF הוא פורה בPESE, כמו גם בשליה האנושית. מחקר יום ביומו מפורט בוצע ב1988. התגלו רק בשנות השבעים, וגם פפטיד, FGF זה הוא קריטי בהתפתחות של עוברים, כולל בני אדם. עם זאת, הוא לא מצא שיש במחזור הגוף המבוגר האנושי. FGF הוא אחראי על בניית רפידות בכלי הדם, יצירת התשתית לחומרים המזינים לזרום לאזורים הקריטיים של המוח והאיברים. מחקר מזכה FGF עם הפוטנציאל להשפיע ישירות הפרעות נוירולוגיות רבות בגלל תוצאות ברורות של היכולת של FGF להשפיע על הצמיחה של neurites. Neurites הן שולחי אות (האקסונים) ומקלטי אות (דנדריטים) מחוברים לתאי העצב במוח.

מחקרים הראו גם כי באופן ברור בתרביות תאים חדשות מצביעות על עלייה דרמטית בספיגת חומצת אמינו פפטיד ובנוכחות FGF. תוצאה זו נותנת תוקף להשערה כי צמיחה עוברית מושפעת ממנגנון מדויק מאוד, המשלב שילובים ייחודיים של חומצות אמינו, פפטידים וFGF.

מאז FGF הוא לא במחזור במבוגרים, פרויקטי מחקר מרובים על ההשפעות של סרומים FGF לרפא הפרעות נוירולוגיות בוצעו. יסוד למחקר היא העובדה שהתגלתה על ידי אלטמן, J. ב -1962 כי תאי גזע עצביים נוצרים על ידי הגוף בתגובה לחריגות, ומתגוררים באזורים מסוימים של המוח. המוח לכן מוכן לתקן את הנזק, ותאים אלה הראו להתמיין למגוון רחב של תאי עצב. נוירונים שמקורם בתאי גזע עצביים כגון מסוגלים לנדוד לאזורים השונים של מערכת העצבים המרכזית.

שימוש בחלבונים מן הצומח
יש חלבון צמחי פרופיל חומצות אמינו חיוני, שהוא קרוב מאוד לזה של החלבון האידיאלי לתזונת אדם (FAO / WHO 1985 ו2002).לLaminine, תהליך פטנט מבודד עוד יותר החלבון של אלה כדי לחסל תרכובות, אשר מנטרלות את היתרונות של חומצות אמינו החיוניות.

התוצאה היא מרכיב, שהוא גבוה בחומצה גלוטמית, (שיפור התפקוד הקוגניטיבי של המוח נוסף), חומצות אמינו מסועף שרשרת (כדי להתמודד עם נדודי שינה), ליזין (כדי לשלוט בשחרור של סרוטונין, שליטה מצבי רוח) וארגינין (קידום חנקתית תחמוצת והיווצרות הורמון גדילה). החלבונים של במיוחד מבודדים אלה ולכן מוסיף הרכב בסינרגיה חזק כדי לשפר את פעילות המוח.

שימוש בחלבונים ממקור ימי
הרמות גבוהות של גליצין בחלבון הימי במיוחד שחולץ בשימוש בLaminine, בשילוב עם כמות משמעותית של hydroxyproline לייצב את גליצין, הופכת אותו למועמד עיקרי למזון למוח נהדר. גליצין הוא מוליך עצבי, מנוצל בעיקר על ידי המוח כדי לשלוט ברמות גלוטמט. בשילוב עם OPT9, הוא הופך להיות כוח רב עוצמה כדי לשפר את תפקוד זיכרון במוח.

שיפור זיכרון
פונקצית זיכרון נשלטת על ידי השפעה משותפת מאוזנת היטב של גלוטמט וגליצין. שני חומצות אמינו אלה יפעלו יחד כדי לשחק תפקיד קריטי ביכולת של שני תאי עצב להתחבר, מנגנון תאי חשוב ללמידה וזיכרון שיתקיים. PESE הוא נמוך בחומצות אמינו אלה. לכן, Laminine ™ משפר רמות אלה בOPT9 על ידי התוספת של חלבון צמחי מבודד כדי לספק חומצה גלוטמית נוספת ועם תמצית חלבון ימית כדי לספק גליצין נוסף. PESE משמש כדי לספק FGF נוסף בסיוע של זיכרון. FGF ידוע לבנות neurites, הגשרים בין תאי העצב וeceptors / משדרי אותות. מחקר גם מראה FGF מעכב והורס את הגנים שעברו מוטציה חלבון, את הגנים האחראים לאובדן זיכרון. בשנת 1962, התגלה כי כי תאי גזע עצבי מתגוררים בחלקים מסוימים של המוח, שבו יש תקלה. הוא גם הוכיח כי FGF הזנות ומטפח את תאי הגזע האלה כדי לעזור לריפוי של תקלות אלה וכל רקמה מצולקת. עוד שילוב יעיל מאוד בLaminine הוא שני המרכיבים לאוצין וisoleucine. שילוב כזה גדל על ידי שילוב של PESE ותמצית החלבון צמחי. לאוצין וisoleucine מספק חומרים לייצור של רכיבים רבים חיוניים ביוכימיים בגוף, שחלקם משמש כדי לעורר את המוח העליון ולעזור לך להיות ערני וממוקד יותר.

זה לא פלא שיש לנו דיווחים על השפעות חיוביות רבות של Laminine ™ עם אנשים הסובלים מתסמונת אלצהיימר, ADD, וזיכרון כללי עלה ונפשי להתמקד בחייהם עסוקים שלנו. מצב רוח שיפור ודיכאון דיכאון נגרם על ידי גורמים חיצוניים רבים, כוללים לחץ. במוח, מנגנון ספיגת סרוטונין ושחרור מושפע. Laminine ™ מכיל חומצת אמינו ליזין; נגזר מPESE וחלבונים מן הצומח. השילוב של שני המרכיבים הללו מספק רמה גבוהה יותר של ליזין ב-OPT9 מאשר כל אחד המרכיב היה על ידי עצמו. ליזין ידוע לווסת את רמות הסרוטונין במוח. כ- 20 מיליון אנשים בדיכאון , 16 עד 30 אחוזים מוערכים, שלוקחים תרופות מרשם עלולים לחוות בעיות בתפקוד המיני כתופעת לוואי. מומחים רפואיים מאמינים שהמספר האמיתי של אנשים חווים תופעת לוואי זו עשויה להיות גבוה כ- 78 אחוזים בשל העובדה שהמצב לעתים קרובות לא על ידי חולים. מחקרים קליניים הראו כי Laminine עשוי להיות מועיל בשיפור ליבידו מ-תרופות נוגדות דיכאון .

שיפור לב וכלי דם בריאות וליבידו
PESE והחלבונים מן הצומח מספקים מינון גדול מאוד של ארגינין. ארגינין הוא יוצר של תחמוצת חנקן וממלא תפקיד חיוני במגוון רחב של תהליכים ביולוגיים. הציפוי הפנימי של כלי דם משתמש בתחמוצת חנקן לאותת שריר החלק מסביב כדי להירגע, ובכך וכתוצאה מכך זרימת דם מוגברת. אפקטים כוללים אפנון של מחזור השיער, וחשק מיני מוגבר. תחמוצת חנקן ידועה גם להיווצרות הורמון גדילה, הגדלת הגנה על האיברים מפני השפעות של הזדקנות.

הסרת רעלים מהגוף
PESE מכיל ציסטאין, שהוא יוצר גלוטתיון , נוגד חמצון רב עוצמה, שקיבל תשומת לב רבה בימינו למראה עור בריא יותר. נוגדי חמצון נלחמים ברדיקלים חופשיים, תרכובות מזיקות בגוף שקרום תא הנזק וDNA. רדיקלים חופשיים מתרחשים באופן טבעי בגוף, אך רעלים סביבתיים (כוללים אור אולטרה סגול, קרינה, עישון סיגריות, וזיהום אוויר) יכולים להגדיל את מספרם של החלקיקים המזיקים אלה. רדיקלים חופשיים משחקים תפקיד בהזדקנות, כמו גם הפיתוח של מספר בעיות בריאות, כולל מחלות לב וסרטן.

NAC N-Acetyl)-ציסטאין) הוא נוגד חמצון רב עוצמה ויכול לסייע במניעת תופעות לוואי שנגרמו על ידי תגובות לסמים וכימיקלים רעילים, ועוזר להיפטר מליחה בגוף. נראה שיש יתרונות בטיפול בכמה מחלות דרך נשימה, כגון ברונכיטיס וCOPD. זה חיוני מאוד עבור פונקציות החיים של הגוף, כמו NAC מסייע לגוף לנטרל רעלים, מתכות כבדות, כמו כספית מסתימות אמלגם בשיניים, קדמיום ועופרת מעשן צבע וסיגריה. איזון sulfhydryl גם קשור להגברת התנגדות לזיהומים ויראליים. NAC הוא אחד סוכני chelating אוראליים היעילים ביותר.

שימוש באופן קבוע על פני תקופה של זמן, NAC יסיר מתכות כבדות רעילות מהגוף. NAC הוכח כמגן במחלות רבות ותנאים שבהם רדיקלים חופשיים לשחק תפקיד. זה כולל סרטן, איידס, שחמת הכבד, כמו גם נזק זיהום כתוצאה מעישון או חומרים כימיים אחרים. המינון החזק נוסף של גליצין, מהחלבון הימי שלנו, משפר עוד יותר את האפקט אנטי אייג'ינג של גלוטתיון בגוף. גליצין מהחלבון הימי גם בונה קולגן, מה שהופך את העור נראה בריא יותר ופחות מקומט.

שיער, עור וציפורניים
השיער מורכב מחלבון. L-ציסטאין הוא חומצת אמינו שידועה כדי לקדם את צמיחת שיער. זה משפר את איכות שיער ומרקם, וזה ידוע להכפיל את אורכו של שיער. L-ציסטאין מונע גם נשירת שיער, ויש לו השפעה רעלים בגוף.PESE והחלבונים צמחיים מספקים גם מינון חזק מאוד של ארגינין. ארגינין הוא מבשר של תחמוצת חנקן והשפעה אלה האפנון של מחזור השיער.

יש לנו הוספתי מרכיב נוסף לLaminine.המינון החזק נוסף של גליצין, מהחלבון הימי שלנו, משפר עוד יותר את האפקט אנטי אייג'ינג של גלוטתיון בגוף. גליצין מהחלבון הימי גם בונה קולגן, מה שהופך את העור נראה בריא יותר ופחות מקומט.

השיער מורכב מחלבון. L-ציסטאין הוא חומצת אמינו שידועה כדי לקדם את צמיחת שיער. זה משפר את איכות שיער ומרקם, וזה ידוע להכפיל את אורכו של שיער. L-ציסטאין מונע גם שיער לא ינשור, ויש לו השפעה רעלים בגוף.PESE והחלבונים צמחיים מספקים גם מינון חזק מאוד של ארגינין. ארגינין הוא מבשר של תחמוצת חנקן והשפעה אלה האפנון של מחזור השיער.

עייפות ואנרגיה
Laminine ™ משלב את שני המרכיבים לאוצין וisoleucine (המכונה חומצות אמינו מסועפות שרשרת) מPESE עם מנה הגיעה מתמצית החלבון צמחי. לאוצין וisoleucine לספק חומרים לייצור של רכיבים אחרים חיוניים ביוכימיים בגוף, אשר חלקם מנוצלים לייצור אנרגיה, חומרים ממריצים למוח העליון ועוזרים לך להיות יותר ערני.

אנשים רבים היום חסרי אנרגיה, חווים עייפות במידה מסוימת, עייפות הוא סימפטום שמלווה את רוב המחלות, שניהם אקוטיות וכרוני: זה הוא לעתים קרובות סימן אזהרה מוקדם כי בעיות בריאות רציניות נמצאות בתהליך של פיתוח. עייפות מתמשכת, קיצונית עלולה להיות סימן לתסמונת עייפות כרונית. המרכז לבקרת מחלות (CDC) מעריך כי תסמונת עייפות כרונית משפיעה על בין 100,000 ו 250,000 בני אדם בארצות הברית, אך חוקרים רבים מאמינים כי ההפרעה היא הרבה יותר שכיחה מזה. מה שבטוח הוא שיש הרבה אנשים עייפים בכל מקום נאבקים כדי לקבל יותר כוח .

בין אם אתה ספורטאי מקצועי או לוחם בסוף שבוע, כנראה שאתה יכול להשתמש יותר אנרגיה, מי לא היה רוצה להרגיש אנרגטי יותר, על מנת להתמודד טוב יותר עם האתגרים, הן פיזיים והן נפשיים, בחיים אלה העובדים נפשית וריכוז שנדרש סחוטים מאנרגיה בדיוק כמו אלה שיש להם עבודה תובענית מבחינה פיזית. בין אם המשימה הוא במשחק טניס או טורניר שחמט, אנרגיה וסיבולת מוגברות יכולים להוביל לתוצאה טובה יותר.

ניהול מתח ושיפור שינה
השימוש בLaminine ™ מקדם תחושה של השפעת הרפיה שעשויה להיות במידה מסוימת המיוחסת לירידה הדרמטית ברמות של הורמון לחץ קורטיזול כפי שצוין, Laminine ™ מפחית את רמות לחץ ההורמונים באופן דרמטי בגוף. כאשר רמות הקורטיזול יורדת, אנחנו מרגישים רגועים יותר. מחקרים מראים כי כמעט כל מי שמשתמש Laminine ™ חווה תחושה גדולה יותר של הרפיה ועם זה, יתרונות רבים נוספים, כגון שינה טובה יותר.

רמות גבוהות של הורמוני לחץ לא רק תגרום לנו להרגיש על קצה, אבל גם הנטייה למספר מחלות הקשורות ללחץ, הכוללות מצבים חמורים כגון יתר לחץ דם, מחלות לב, שבץ, אסטמה, תסמונת מעי רגיז, קוליטיס, אקזמה, והפרעות אוטואימוניות. על ידי ניהול רמות מתח הורמונים, אנו עשויים להיות עוזרים למנוע או לנהל הפרעות אלה.

חומצות אמינו ותפקידיהם
חומצות אמינו הן קריטיות לחיים, ויש לי תפקידים רבים בחילוף חומרים. פונקציה חשובה במיוחד אחת מהן היא כאבני בניין של חלבונים, תערובת ייחודית Laminine ™ מכיל את כל 20 חומצות אמינו. לפניכם רשימה של אלה חומצות אמינו והיתרונות הפוטנציאליים שלהם. חומצות אמינו הן תרכובות אורגניות המשלבות כדי ליצור חלבונים. כאשר חלבונים מתעכלים, הגוף יוצר חומצות אמינו. גוף האדם דורש מספר חומצות אמינו לגדול. איזון של חומצות אמינו מלא כלולים בLaminine ™.
וכולל:
ציסטין
מתיונין
אספרטית חומצה
תראונין
סרין
חומצה גלוטמית
פרולין
גליצין
אלאנין
ולין
isoleucine
לאוצין
טירוזין
היסטידין
ornithine
ליזין
ארגינין
hydroxyproline

בשנת 1996, מחקר כפול סמיות על השימוש בPESE שנערך באוניברסיטת קולורדו הראה כי הקבוצה משתמשת בה חוותה עליית כוח שהייתה כמעט כפול מזה של הקבוצה באמצעות קריאטין. ספורטאים מדווחים על התאוששות מהירה יותר לאחר אימון. זה קשור לירידה משמעותית בייצור חומצה לקטית, אשר גם תורמת לכושר גופני מוגבר.
אבל מה קריאטין צריך לעשות עם OPT9? נראה כי קריאטין ושברי חלבון ביצה שנמצאו בOPT9 מחזקים זה את זה, וכתוצאה מכך עלייה בולטת ביעילות. משמעות הדבר היא כי מפתחי גוף וספורטאים חוויה משופרים באופן משמעותי יתרונות בעת הוספת Laminine ™ למשטר שלהם. אין פלא שהמוצר התמיכה הנלהבת של ספורטאים מקצועיים כל כך והרבה מפתחי גוף.
בין אם מדובר באתגר גופני או נפשי שאתה בפנים או רק את הצורך להתמודד עם דרישות יומיומיות, Laminine ™ עשוי לעזור. יתרונות עשויים לכלול:

עיכוב בייצור החומצה לקטית

היכולת לסבול עוד אימון.

סיבולת משופרת

כוח שרירים מקסימאלי

התאוששות מהירה יותר לאחר אימונים

התאוששות מהירה יותר ממאמץ פיזי

טונוס שרירים טוב יותר

כוח שרירים מוגבר

אבני בניין אלו של חלבונים מבצע תפקידים חיוניים שונים בגוף ולעזור לנו להישאר בריאים במובנים רבים.
נוגדי חמצון עוזר במאבק ברדיקלים חופשיים ורעלים סביבתיים כוללים אור אולטרה סגול, קרינה, עישון סיגריות, וזיהום אוויר.
יתרונות בטיפול בכמה מחלות דרך נשימה, כגון ברונכיטיס וCOPD. תעוקת חזה, ברונכיטיס כרוני וחסימתית כרוני מחלת ריאות (COPD), שפעת, מצוקה נשימתית חריפה תסמונת (ARDS, HIV / איידס).
הפחתת סימפטומים של אסתמה, סיסטיק פיברוזיס, ונפחת.
מניעת סרטן מעי גס.
מניעת קטרקט וניוון מקולרי.
עוזר כולסטרול "טוב" HDL העלייה.
עוזר פוריות גידול כאשר נלקח יחד עם תרופות פריון באנשים עם מחלת שחלות פוליציסטיות.
עוזר לשפר את התוצאה בילדים עם adrenoleukodystrophy המוחי מתקדם, סוג של לוקמיה.
עוזר התמכרויות התמכרות, סכיזופרניה, והימורים קוקאין פינוק.
הפחתת סיכון לסרטן ריאות בקרב מעשנים.
מקטין חמצון תא.
משפר נוירוטרנסמיטרים במוח.
מסייע ביצירת אמייל שן.
רגולציה קרישת דם.
תגובה חיסונית.
מגביר תפקוד זיכרון, קוגניציה, ותנועה רצונית ויכולת למידה.
סיוע בחיסול של אמוניה רעילה בצורה של חנקן מהגוף.
משפר את השיער ועור.
קרבות נדודי שינה.
מגביר את האנרגיה וסיבולת.
ויסות לחץ דם תחת לחץ.
שיפור שחרור סרוטונין ומצב רוח.
מגביר vasodilatation אשר מגביר את זרימת דם.
בני אדם עם טרשת עורקים, סוכרת או יתר לחץ דם לעתים קרובות מראים מסלולי תחמוצת חנקן לקויים.


כנסו לדף העדויות הגדול ברוסית : תרגמו לאנגלית או לעברית
http://www.svidetelstvalaminine.com/index.html - נפתח בחלון חדש
למנין

*מוצר זה אינו מיועד לאבחן, לטפל, לרפא או למנוע מחלות כלשהן.

למחיר התקשרו : 077-5061500
או להילה : 052-5221006
בקש ייעוץ על המוצר - חינם

בית טבע - מיטב
search engine by freefind
למעי רגיז / רגיש
גזים
צרבות
דלקת קיבה
דלקת תריסריון
גסטריטיס
הליקובקטר פילורי
בעיות עיכול שונות
לעיכול אחרי ארוחה כבדה
לקלקול קיבה

לחץ כאן לפרטים
הרבל אקספרטס - herbal experts
ריניומקס - חיזוק חיסוני - מחלת הנשיקה - שלבקת חוגרת
בריזטק - לבעיות נשימה , סטרפטוקוק , שיעול כרוני , ליחה
מגנו-סופט-מגנזיום ספריי - לשימוש חיצוני
רדמקס - למערכת חיסון ואנמיה
קלירמקס- ניקוז לימפתי
הוטמקס - דיאטה ושריפת שומנים
טיפול בקנדידה - פיטרוקנדי
טיפול בהליקובקטר - הליקומת
טיפול באבני כיס מרה - גלסטון
טיפול בעצירות כרונית - ק.ק מקס
טיפול בסטרס - אדפטומקס
טיפול ב קשב וריכוז - חישובית
טיפול בפרוסטטה מוגדלת - ערמונקי
טיפול בדלקות וכאבים - קולפייר
טיפול בערמונית מוגדלת בקפסולות - פ.פ מקס
פאו דה ארקו אקסטרקט
דיגסון - גזים וצרבת
גו.הי.פי - לדיכאון
הרקולס - לחשק מיני וזקפה
גלולס - לטיפול בסוכרת
גו היי - טיפול בחרדות | דיכאון | סטרס בכמוסות
טיורקס - טיפול בקנדידה | פרזיטים | וירוסים | חיידקים בכמוסות
 
מוצרי חברת ננו-טבע
המקור
פמיקס - איזון הורמונלי לנשים
מינרול - לנשירת שיער
מורינגה ננו נוזלית
פלוריל - נגד פרזיטים ותולעים
 
מוצרים ייחודיים מבוססי פטריות קיסר
טיפול בשילשול כרוני מתמשך או בעצירות Meigui
אורל ליקוויד - טיפול בשלבקת חוגרת - וירוסים וחיידקים
Liuwei Cha - תה פואר לשיפור תפקודי הקיבה והמעיים
לינצ'י - לבעיות קשב וריכוז
פוהו לב קריסטלי
פוהו לירידה במשקל
הסידן הנספג בעולם
פוהו ניקוי רעלים
חגורות מגנטיות - אבני חן ומינרלים
בדיקת ברפואת תדרים - ביו-טסט
רפואת תדרים - לידומד ביו
פורמולות למערכת העיכול
פורמולה ייחודית לטיפול במעי רגיז
טינקטורה - נגד הליקובקטור פילורי
פורמולה ייחודית בלעדית נגד פרזיטים וטפילים ודלקות מעיים
ערכה לטיפול בפרזיטים - טפילים - טפילי מעיים
פורמולה לטיפול בעצירות כרונית
ערכה טיפולית למעי רגיז
פורמולה לטיפול בטחורים - טחורים מדממים וטחורים אשר דורשים ניתוח
טיפול בטחורים משחה טבעית לטיפול בטחורים
ערכה טיפולית להליקובקטר פילורי
ערכה טיפולית נגד קנדידה על בסיס טינקטורה
ערכה לטיפול בקנדידה ואגינלית - פטריה בנרתיק
ערכה לפירוק אבנים בכיס המרה ללא ניתוח
פורמולות לבעיות עור
לומינס - תחליף לבוטוקס , נגד קמטים ואקנה
אורטיקריה (חרלת /סרפדת/HIVES /Urticaria)
ערכות לבעיות אוטואימוניות
פורמולה לבלוטת התריס והאדרנל - אנטי-סטרס
ערכה טיפולית לזאבת
פיברומיאלגיה | Fibromyalgia - ערכה טיפולית
ערכה טיפולית לפרקינסון - טיפול בפרקינסון
ערכה לטיפול בטרשת נפוצה
פורמולות ומוצרים אנטי ויראליים
פורמולה ייחודית לטיפול בוירוסים - נגיפים - הרפס זוסטר , מחלת הנשיקה
ערכה לטיפול במחלת הנשיקה - נגיף אפשטיין בר
פורמולות ומוצרים אנטי דלקתיים
פורמולה נגד כאבים - COOL-FIRE
תמצית מומיו טהור
פורמולה ייחודית לטיפול בגאוט
פורמולות ומוצרים נגד סוכרת , מחזור דם וכלי דם
ליקוריץ - מניעה וטיפול בטרשת עורקים , סוכרת , לחץ דם
פורמולות ומוצרים שונים להורדה במשקל ודיאטה
קפה להרזיה - ג'ביטה
פורמולות לפוריות האשה והגבר
פ פ מקס- לפרוסטטה מוגדלת
פורמולה ייחודית לטיפול באין אונות
ערכה לטיפול בפוריות הגבר , איכות וכמות הזרע
סרונין - לשיפור התפקוד המיני - לגברים
ערכה לטיפול בהגדלה שפירה של בלוטת הערמונית - פרוסטטה מוגדלת
פורמולה נגד אין אונות ובעיות זקפה
פורימור - שיפור איכות וכמות הזרע הגברי
פורמולות לקשב וריכוז / היפראקטיביות
קפה לקשב וריכוז - אנרגיה - ג'ביטה
פורמולה ייחודית לטיפול בקשב וריכוז
קורולול לילדים - לבעיות קשב וריכוז
קורולול למבוגרים - לבעיות קשב וריכוז
דיכאון / בעיות שינה
פורמולה ייחודית לטיפול בדיכאון
דיפרסון - לצאת מהדיכאון
ויטמינים / מינרלים / צמחי מרפא
אנטיאייג'ינג - הטוב בעולם FINITI
תה פאו דארקו - אנטי סרטני - נגד זיהומים ודלקות
Kelp- ניקוי רעלים וחיזוק מערכת החיסון
ספירולינה - חיזוק המערכת החיסונית - ניקוי רעלים ואנרגיה
סלניום - חיזוק המערכת החיסונית
מורינגה - לחיזוק המערכת החיסונית
חומצה אלפא ליפואית - R-ALA - R-Lipoic-Acid
Coenzyme Q10 (Ubiquinol-Kaneka's QH) - קיו10
קריאטין – CREATINE Kre-Alkalyn
שמן כבד של דג קוד נורבגי (Cod Liver Oil)
b12 methylcobalamin 5000mcg מתילקובלמין
כלורלה - ניקוי רעלים - chlorella
גוטו קולה - צמח דלקות המפרקים
ויטמין C באבקה - Vitamin C Powder
אומגה 3 טבעונית , צמחית מצמח המרווה
מוצרים ייחודיים אחרים
בדיקה במכשיר ביו-טסט
מכשיר לידומד - בדיקות לא פולשניות
הדמיה תרמוגרפית רפואית
Bio Zen – הגנה מפני קרינה אלקטרומגנית - לטלפון הסלולרי
HELO - הצמיד ששומר עליך - בודק ECG וסוכר
VidaCell - וידהסל
מכשיר WATER RELAX
Powerstrip - מדבקה נגד כאבים כרוניים חזקים - לפיברומיאלגיה
Laminine ® למנין FGF וחומצות אמינו ממקור טבעי
BHIP- purple caps AC-11 הקפסולות הסגולות
מי כסף - תחליף לאנטיביוטיקה - טבעי
פדים עם צ'יפ לאיזור האינטימי לאשה ולגבר
טיפול בסרטן

בדיקה במכשיר ביוטסט


בית טבע בריאות
footer

טבע קליני - 077-5061500
*כל הזכויות שמורות "לטבע קליני" ,אין להעתיק או לשכפל ללא אישור מנהלי האתר.
*ערכת מוצרים אינה מצהירה על "ריפוי" כל שהוא, אלא על טיפול בלבד.
*חלק גדול מהמוצרים בערכות כשרים.
*כל המוצרים בערכה הם מבוססי צמחים ובאישור משרד הבריאות.
*אנחנו מכבדים את הפרטיות שלכם ולא נמסור הפרטים שלכם לאף גורם או צד שלישי.
*דוא"ל : b.10teva@gmail.com
*ניתן לרדת מרשימת תפוצה בכל עת.